Mike65

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 421-430 / 932
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia driver #2124912
    Mike65
    Felhasználó

      Többnyire kikapcsolom, de néha néha látom a képernyővédőt és a tudat alattimban zavar. Lehet ezért nem tudok mostanában normálisan aludni és én mindent megteszek a lelki nyugalmam érdekében 😉

      Ami a lényeges kérdés az, hogy érdemes e felteni? Olvastam olyanokat, hogy nem stabil fagyogat stb.

      Hozzászólás: Nvidia driver #2124913
      Mike65
      Felhasználó

        Többnyire kikapcsolom, de néha néha látom a képernyővédőt és a tudat alattimban zavar. Lehet ezért nem tudok mostanában normálisan aludni és én mindent megteszek a lelki nyugalmam érdekében 😉

        Ami a lényeges kérdés az, hogy érdemes e felteni? Olvastam olyanokat, hogy nem stabil fagyogat stb.

        Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124603
        Mike65
        Felhasználó

          Nem mindegy hogy vi editorral szenvedek, vagy simán beírom? Ha beírom a visudo parancsot akkor ugyanazt a filet nyitja meg, és ugyanúgy van beírva.
          Amúgy mégegyszer leírom, a gond nem az, hogy nem tudok leválasztani usb eszközt, akár grafikus felületen, hanem az, hogy a krusaderrel nem tudom

          Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124604
          Mike65
          Felhasználó

            Nem mindegy hogy vi editorral szenvedek, vagy simán beírom? Ha beírom a visudo parancsot akkor ugyanazt a filet nyitja meg, és ugyanúgy van beírva.
            Amúgy mégegyszer leírom, a gond nem az, hogy nem tudok leválasztani usb eszközt, akár grafikus felületen, hanem az, hogy a krusaderrel nem tudom

            Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124599
            Mike65
            Felhasználó

              Mountolni autómatikusan mountolja, umountolni akarom krusader castoláskezelőjével. A /etc/sudoers file-ba beírtam a sort:

              Code:
              # User alias specification
              krisz ALL = (root) NOPASSWD:/bin/mount
              krisz ALL = (root) NOPASSWD:/bin/umount

              De grafikus felületen thunar-al működik, tehát kell lennie a usernek joga, csak a krusader ezt nem érzékeli

              Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124600
              Mike65
              Felhasználó

                Mountolni autómatikusan mountolja, umountolni akarom krusader castoláskezelőjével. A /etc/sudoers file-ba beírtam a sort:

                Code:
                # User alias specification
                krisz ALL = (root) NOPASSWD:/bin/mount
                krisz ALL = (root) NOPASSWD:/bin/umount

                De grafikus felületen thunar-al működik, tehát kell lennie a usernek joga, csak a krusader ezt nem érzékeli

                Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124595
                Mike65
                Felhasználó

                  Beírtam, még nem működik. valószínűleg újraindítás után, vagy ha tudnám mely modult kell úraindítani

                  Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124596
                  Mike65
                  Felhasználó

                    Beírtam, még nem működik. valószínűleg újraindítás után, vagy ha tudnám mely modult kell úraindítani

                    Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003397
                    Mike65
                    Felhasználó

                      Hát akkor várhatok amíg betölti, mert olvasatlan felől nem szoktam közelíteni. Csak úgy vaktában, szimpatizálási alapon lépkedek be 1-1 topikba, meg persze keresem a saját kérdéseimre a válaszokat

                      Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003394
                      Mike65
                      Felhasználó

                        Hát az operában a honlap (ez ( az-az linuxforum.hu)) 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 421-430 / 932