Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem olyan gondom van, hogy a képernyővédők eszik a gépet, sőt még akadoznak is, gyanítom nem használja rendesen a videókártyát, a proci is 2/3-on jár, erre van valami megoldás?
Nekem olyan gondom van, hogy a képernyővédők eszik a gépet, sőt még akadoznak is, gyanítom nem használja rendesen a videókártyát, a proci is 2/3-on jár, erre van valami megoldás?
hát régebben volt egy p2es alaplapom az nem kezelte már a 40 gigát, mondjuk ez p3 akkor az már elbír nagyobbvinyókkal?
hát régebben volt egy p2es alaplapom az nem kezelte már a 40 gigát, mondjuk ez p3 akkor az már elbír nagyobbvinyókkal?
Rá lehet bírni valahogyan az operát, hogy használja a kaffeinet pluginként? wma, quick time videókhoz stb.
hát csak úgy találomra nem akarok vetetni vele egy vinyót 🙂 meglátjuk, lehet felteszem valamelyik néhány gigás winyójára a rendszert, aztán megnézem fel e ismeri az én rack-es 40-esemet
hát csak úgy találomra nem akarok vetetni vele egy vinyót 🙂 meglátjuk, lehet felteszem valamelyik néhány gigás winyójára a rendszert, aztán megnézem fel e ismeri az én rack-es 40-esemet
Az faja akkor biztos menni fog, a 80-as winyóhoz mit szóltok?
Az faja akkor biztos menni fog, a 80-as winyóhoz mit szóltok?
Ha ő ilyen jól áll, akkor engem nyugodtan támogahattok anyagilag 🙂
-
SzerzőBejegyzés