Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
köszönöm!
ez az összes hizatalos zenwalk csomag? olyat nem tud valaki ahol nem hizatalos csomagok, másfajta programok is elérhetőek, és megy a netpkg-val?köszönöm!
ez az összes hizatalos zenwalk csomag? olyat nem tud valaki ahol nem hizatalos csomagok, másfajta programok is elérhetőek, és megy a netpkg-val?netpkg nem kezeli? vagy ez nem olyan?
netpkg nem kezeli? vagy ez nem olyan?
megvan, az /etc/inetd.conf-ban lehet aktiválni
megvan, az /etc/inetd.conf-ban lehet aktiválni
a swat nevű samba adminisztrációs eszközt valahol aktiválni kell, vagy telepíteni külön programként?
a swat nevű samba adminisztrációs eszközt valahol aktiválni kell, vagy telepíteni külön programként?
ja ok értem.
Amúgy ha elovastad volna én xfce-t használok 🙂 van egy zenwalkos/xfce-s leírás majd azt átnézem, köszi, azt hittem az elején, hogy ez a lineakd jó-egyszerű megoldás, de látom, hogy nem annyira
ja ok értem.
Amúgy ha elovastad volna én xfce-t használok 🙂 van egy zenwalkos/xfce-s leírás majd azt átnézem, köszi, azt hittem az elején, hogy ez a lineakd jó-egyszerű megoldás, de látom, hogy nem annyira
-
SzerzőBejegyzés