Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nos ezekből a Borsodi, Dreher-t választanám, de nem szavazok addik amíg nincs benne a Kozel! 😉
azt hogy command not found? 🙂
azt hogy command not found? 🙂
végülis most ezzel az új 4.6.1 zenwalkal feltelepült a lineakd gond nélkül paraméterek nélkül és adott egy filet, ebbe beirogattam a számokat ami a billentyűzethez adott volt, de van itt nekem olyan gombon, mint a prtscr, vagy a scroll lock, pause stb. amik egy mellék billentyű segítségével működnek, ezt hogyan aktiválhatnám?
végülis most ezzel az új 4.6.1 zenwalkal feltelepült a lineakd gond nélkül paraméterek nélkül és adott egy filet, ebbe beirogattam a számokat ami a billentyűzethez adott volt, de van itt nekem olyan gombon, mint a prtscr, vagy a scroll lock, pause stb. amik egy mellék billentyű segítségével működnek, ezt hogyan aktiválhatnám?
néézd meg! most hogy mondod az amsn-hez forrásból feltettem a tcl/tk8.5-t, amit már azóta le is szedtem. Most, hogy mondtad netpkg segítségével tcl-tk8.4 + pidgin 2.0.2-t feltettem, és most megy 🙂 köszönöm az isteni szikrát!
néézd meg! most hogy mondod az amsn-hez forrásból feltettem a tcl/tk8.5-t, amit már azóta le is szedtem. Most, hogy mondtad netpkg segítségével tcl-tk8.4 + pidgin 2.0.2-t feltettem, és most megy 🙂 köszönöm az isteni szikrát!
először a 2.0.1 mondta be az unalmast, majd gondoltam majd a 2.0.2, de nem nőtt fel eléggé a feladathoz, hogy nálam működjön 🙂
először a 2.0.1 mondta be az unalmast, majd gondoltam majd a 2.0.2, de nem nőtt fel eléggé a feladathoz, hogy nálam működjön 🙂
nem nem az a baj, mert a másik userrel sem megy ugyan így, és menüből sem indul
-
SzerzőBejegyzés