Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
utf8-al nem volt jó, természetesen azt próbáltam először, aztán a magyar windows alap kódolásával a cp1250-el, de végül iso-8859-2 lett a nyerő
cp1250 helyett kipróbáltam az iso-8859-2 -t ezzel megy.
cp1250 helyett kipróbáltam az iso-8859-2 -t ezzel megy.
netpkg-ban találtam, onnan szedtem őket, gtk-qt, qt-base, kdebindings, kde-base és talán a kdelibs sem árt
netpkg-ban találtam, onnan szedtem őket, gtk-qt, qt-base, kdebindings, kde-base és talán a kdelibs sem árt
De, biztos. Azt már előtte máshoz feltettem, nem is tűnt fel, meg lehet hogy más is kell még, nekem ezek kelletek 🙂
De, biztos. Azt már előtte máshoz feltettem, nem is tűnt fel, meg lehet hogy más is kell még, nekem ezek kelletek 🙂
Krusader: Slackware package-t feltettem, majd netpkg-ből a következőket: kdebase, kdebindings.
már megy is
Krusader: Slackware package-t feltettem, majd netpkg-ből a következőket: kdebase, kdebindings.
már megy is
visszatettem a 4.6.1-et most működik rendesen minden eddig, megy a netmegosztás is, az amsn nem akar egyenlőre menni a tls-t nem tölti le, opera megy, sambát kell beállítanom majd, csak a swat nem akar menni valamiért nincs localhost:901
-
SzerzőBejegyzés