Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megvizsgaljuk a kerdeskort 🙂
szerk – marad.
Kisbetu, nyitottam egy uj topikot :
http://www.linuxforum.hu/smf/index.php?topic=18188.0
ahol meg lehet ilyen kerdeseket beszelni, ez masoknak is szol persze, oda irjatok mindenfele kerdest, ha van 🙂 Marmint ami nem a moderatori netikett szovegehez kapcsolodik. Kicsit at kell gondolni, hogy hogyan tudunk egy kisebb rendszert – direkt irtam a ‘kisebb’ szot, mert nem szeretnek hatalmas topikhalmazt az egeszbol – letrehozni, ezekben a napokban, de lehet, hogy mar ma is, el fogja nyerni a vegleges allapotat.Kisbetu, hol van ? Nem talalom.
Elkeszult, az elso hozzaszolasomban olvashatjatok.
En annyit kernek ehhez, hogy ha bant / permbant adtok ki, akkor azt dokumentaljatok nekunk. Lehet itt is.
Most a munkavallalok irjak. 🙂
Dede, azt is, mindenkiet. Forumet, felhasznaloet, moderatoret.
Namost akkor itt legyen vege szerintem.
Ezt a topikot aki bezarta, elfelejtette ide beirni.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=18120.15
Valaki ?
Addig is megnyitottam.Legkozelebb mashol lehetne ezeket megdumcsizni 🙂
-
SzerzőBejegyzés