Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ne túlozz 🙂 az ötleted nélkül különben se lett volna még ennyi se a dologból…
Ha ez megvan és müxik rendesen (bár már most is müx) akkor dobjunk össze egy Linuxot 😀 😀 és az
LFS-nek annyimióta belekontárkodtam
Mondja ezt a fõprogramozó… 😀 😀 😀
szerintem ez nem lehet probléma lynx + egy kis grep és máris megvan a legújabb verzió 🙂
Ok akkor a lényeg..
http://live.com/liveMedia/public/live.2004…04.06.18.tar.gz
Ezt letölt, majd utánaCode:./genMakefiles linuxmake
Ennyi majd mplayernél
Code:–enable-livevagy lehet hogy jobban hangzana hogy az „MPlayer-installer”-re a GPL v2 licensz érvényes.i
Hoppá most nézem már neve is lett a gyerköcnek..
😀 😀 😀
MPlayer-installerUpsz a dolog felejtõs… Napi kiadások vannak belõle és nincs egy fix current név.. 😥
viszont a GPL v2 url-jét is beletehetnénk szerintem.
Jahh
http://szabilinux.hu/forditasok/GPL/GPL.HU.htmlCsináltam egy live.com-s fordítást majd a configure-nál engedélyeztzem a live-t –enable-live és nekem mind a live fordítása mind magának az mplayernek a fordítása simán befejezõdött..
Szal érdekel valakit???A végére egy ilyen duma????
Code:Ez a program a(z) GPL v2 jogi feltételeinek megfelelõen használható.Ha bármilyen kérdésed lenne a progival kapcsolatban keresd fel ezt az oldalt:
http://linuxforum.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8131&postdays=0&postorder=asc&start=0
Uhu alatt ezek a csomik kellettek az xfce4-nek…
Code:dbhgtk2-engine-xfce
gtk2-theme-xfce
libxfce4mcs
libxfce4util
libxfcegui4
xfce-mcs-manager
xfce-mcs-plugins
xfce-utils
xfce4
xfce4-iconbox
xfdeskmenu
xfdesktop
xffm
xfprint
xfwm4
Ha készen vagytok, szóljatok, hogy mehet, én, mint nagyágyú szakértõ, eddig csak figyeltem, észrevételem nincs, csak tesztelném a cuccost…
Ja, és nagyon szurkolok !Már nyugodtan kiprobálhatod müxenie kell !!
-
SzerzőBejegyzés