paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942174
    paca5
    Felhasználó

      Nem tudod, a fenti kettõbõl van ami a a függõségeket is figyelné, olyan swaret szerûen?

      Nem de keresem…

      Bakker ez a gnome-pkgtool ez ku@va nagy progi…
      Megadom a forrást tar.bzip2 majd automatice kitölti a package name és a version sort (mondjuk ezt nemnehéz) Majd lehet proci tipust kiválasztani AMD, PII,P4….
      Majd megadható a spéci configure paraméter illetve ha van patch akkor azt is, és már fordítja is a progit .. Ha pedig végez automatice felteszi.
      Van viszont vele egy gondom : jolenne ha csinálna csomit is persze lehet hogy tud ilyet csak én nemtalálom
      s3.png
      s4.png

      Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942172
      paca5
      Felhasználó

        Ismét egy grafikus pkg birizgáló herkentyü….
        http://xpkgtool.sourceforge.net/

        Hozzászólás: :.Régi gép-régi linux #1956684
        paca5
        Felhasználó

          A memóriád az tutira kevés nézz szét itten…

          Hozzászólás: :.Régi gép-régi linux #1956681
          paca5
          Felhasználó

            Van egy 166 Mhz Pentium mmx 16 mega ram gépem 😳 . Szeretnék rá feltenni egy régebbi linuxot, mind1 milyen, cak grafikus felület és Mp3/videolejátszó kell rá.
            Segítsetek légyszi!

            Hát ekkora gépen nagy videozást nevárjál..
            mp3-ra meg ott a konzol…

            Sztem Slackware vagy,Debian

            Hozzászólás: gnome rádió #1956661
            paca5
            Felhasználó

              Egy picit bövebben ha lehetne….

              Milyen radiot hallgattál webes radio??? Konkrétan….
              Vagy radiokártyád van és most azzal nem müx….

              Egy jól megfogalmazott kérdés, a gyors válasz alapja…
              😉 😉

              Hozzászólás: slacki beállítás #1946230
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942171
                paca5
                Felhasználó

                  Bakker ezt találtam…
                  http://gnome-pkgtool.sourceforge.net/

                  Hozzászólás: slacki beállítás #1946226
                  paca5
                  Felhasználó

                    Bazzz ez durva feltettem valami 2.4.22-s kernel headers és most már müx…
                    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                    Hozzászólás: slacki beállítás #1946225
                    paca5
                    Felhasználó

                      Tedd fel a kernel-headers nevû csomagot, no para, és próbálj egy fordítást (:idea: vagy az nvidia drivert)!

                      Bocsi de nemérterlek… A Slackware ftp szerverén a testing könyvtárban van a header csomag ami ugye a 2.6.7-hez van de nekem magam fordította 2.6.5-m van. Szal akkor most mi a teendõ???

                      Hozzászólás: slacki beállítás #1946223
                      paca5
                      Felhasználó

                        Ma tutira sokat ittam de akkor most mit is tegyek???

                        Ja és a folyamat még most is tart… 😀 😀 😆 😆 8) 8)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,354