Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem tudod, a fenti kettõbõl van ami a a függõségeket is figyelné, olyan swaret szerûen?
Nem de keresem…
Bakker ez a gnome-pkgtool ez ku@va nagy progi…
Megadom a forrást tar.bzip2 majd automatice kitölti a package name és a version sort (mondjuk ezt nemnehéz) Majd lehet proci tipust kiválasztani AMD, PII,P4….
Majd megadható a spéci configure paraméter illetve ha van patch akkor azt is, és már fordítja is a progit .. Ha pedig végez automatice felteszi.
Van viszont vele egy gondom : jolenne ha csinálna csomit is persze lehet hogy tud ilyet csak én nemtalálom


Ismét egy grafikus pkg birizgáló herkentyü….
http://xpkgtool.sourceforge.net/A memóriád az tutira kevés nézz szét itten…
Van egy 166 Mhz Pentium mmx 16 mega ram gépem 😳 . Szeretnék rá feltenni egy régebbi linuxot, mind1 milyen, cak grafikus felület és Mp3/videolejátszó kell rá.
Segítsetek légyszi!Hát ekkora gépen nagy videozást nevárjál..
mp3-ra meg ott a konzol…Sztem Slackware vagy,Debian
Egy picit bövebben ha lehetne….
Milyen radiot hallgattál webes radio??? Konkrétan….
Vagy radiokártyád van és most azzal nem müx….Egy jól megfogalmazott kérdés, a gyors válasz alapja…
😉 😉Bakker ezt találtam…
http://gnome-pkgtool.sourceforge.net/Bazzz ez durva feltettem valami 2.4.22-s kernel headers és most már müx…
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Tedd fel a kernel-headers nevû csomagot, no para, és próbálj egy fordítást (:idea: vagy az nvidia drivert)!
Bocsi de nemérterlek… A Slackware ftp szerverén a testing könyvtárban van a header csomag ami ugye a 2.6.7-hez van de nekem magam fordította 2.6.5-m van. Szal akkor most mi a teendõ???
Ma tutira sokat ittam de akkor most mit is tegyek???
Ja és a folyamat még most is tart… 😀 😀 😆 😆 8) 8)
-
SzerzőBejegyzés

