paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hangkártya – segítsetek #1925169
    paca5
    Felhasználó

      Tekerd fel a potikat
      Terminal -]alsamixer
      vagy
      terminal -] kmix

      Hozzászólás: pici betûméret #1925140
      paca5
      Felhasználó

        A gdmconfig -ban nemlehet megváltoztatni a betüméretet???

        Hozzászólás: Zene CD gond #1922477
        paca5
        Felhasználó

          Asszem az audio cd-t nemlehet mountolni…
          Ha rippelni akarsz akkor a grip progi erre sztem a legjobb

          Hozzászólás: S.B.Live! driver telepítés #1924570
          paca5
          Felhasználó

            A suse-ban van alsa is nem??
            Mert az alsa tartalmazza a sblive kártyák dolgait..
            Vagyis a EMU10K1 részt..

            Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921742
            paca5
            Felhasználó

              A beta-k alatt 1.1-nél annyi gondom volt, hogy KDE alatt nem ment az új kapcsolat létrehozás, de adsl-setup-al 2 perc alatt föllõttem a gépemet a net-re. 

              A kde-s kppp-vel asszem csak sima modemes kapcsolatot lehet létesíteni adsl-t nem…

              P.S.: tényleg, mikor is jön majd kb.?

              Ha minden Ok-s lesz akkor még karácsony elött (mondom elvileg!!!!!!!)

              Hozzászólás: Latex #1925094
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: Latex #1925092
                paca5
                Felhasználó

                  Nem megsértõdni a kérdésemen, de a Latex az mire jó, mit lehet vele csinálni, hogy kell használni? Ezt komolyan kérdem, mert most tettem fel próbaként.

                  Röviden: lapleíró nyelv..
                  http://www.szgti.kando.hu/~ahorvath/latex/
                  http://www.cs.elte.hu/local/TeX/linuxtex.html
                  http://k2.jozsef.kando.hu/~zrubi/LyX/

                  Hozzászólás: Latex #1925091
                  paca5
                  Felhasználó

                    Az a szitu, hogy az 1.1-s rc-kben már most is müxik az apt csak kicsit át kell variálni…
                    Ha beírod ezt a sor az /etc/apt/sorces.lista -ba

                    deb rsync://rsync.uhulinux.hu/ftp/uhu/dev/packages ./

                    az összes többi sor elé (összes elé, ahol nincs) pedig beteszel egy ílyet #
                    akkor már utána müxik is az apt.. sõt lehet pld az rc1-t rc2-re frissiteni…

                    apt-get update
                    apt-get upgrade

                    Kell neki 600-800 mega hely és kb 4-5 óra….

                    Hozzászólás: cd jogtár másolása #1925107
                    paca5
                    Felhasználó

                      Két lehetõséged van
                      1 keresel egy ps fájl olvaso progit windozra (ghost)
                      2 átkonvertálod ps-t pdf-be és azt simán olvassa windoz alatt pld az acrobat reader

                      pld nálam így müxik:
                      $ ps2pdf /home/laci/.complex/complex.ps

                      Hozzászólás: cd jogtár másolása #1925104
                      paca5
                      Felhasználó

                        ggv, kghostview …
                        ezek simán olvassák a .ps fájlt az openoffice az nem

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 2,354