Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tekerd fel a potikat
Terminal -]alsamixer
vagy
terminal -] kmixA gdmconfig -ban nemlehet megváltoztatni a betüméretet???
Asszem az audio cd-t nemlehet mountolni…
Ha rippelni akarsz akkor a grip progi erre sztem a legjobbA suse-ban van alsa is nem??
Mert az alsa tartalmazza a sblive kártyák dolgait..
Vagyis a EMU10K1 részt..A beta-k alatt 1.1-nél annyi gondom volt, hogy KDE alatt nem ment az új kapcsolat létrehozás, de adsl-setup-al 2 perc alatt föllõttem a gépemet a net-re.
A kde-s kppp-vel asszem csak sima modemes kapcsolatot lehet létesíteni adsl-t nem…
P.S.: tényleg, mikor is jön majd kb.?
Ha minden Ok-s lesz akkor még karácsony elött (mondom elvileg!!!!!!!)
Sõt még lyx is van
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/dev/packages/ly….3-3.5_i386.uhuNem megsértõdni a kérdésemen, de a Latex az mire jó, mit lehet vele csinálni, hogy kell használni? Ezt komolyan kérdem, mert most tettem fel próbaként.
Röviden: lapleíró nyelv..
http://www.szgti.kando.hu/~ahorvath/latex/
http://www.cs.elte.hu/local/TeX/linuxtex.html
http://k2.jozsef.kando.hu/~zrubi/LyX/Az a szitu, hogy az 1.1-s rc-kben már most is müxik az apt csak kicsit át kell variálni…
Ha beírod ezt a sor az /etc/apt/sorces.lista -badeb rsync://rsync.uhulinux.hu/ftp/uhu/dev/packages ./
az összes többi sor elé (összes elé, ahol nincs) pedig beteszel egy ílyet #
akkor már utána müxik is az apt.. sõt lehet pld az rc1-t rc2-re frissiteni…apt-get update
apt-get upgradeKell neki 600-800 mega hely és kb 4-5 óra….
Két lehetõséged van
1 keresel egy ps fájl olvaso progit windozra (ghost)
2 átkonvertálod ps-t pdf-be és azt simán olvassa windoz alatt pld az acrobat readerpld nálam így müxik:
$ ps2pdf /home/laci/.complex/complex.psggv, kghostview …
ezek simán olvassák a .ps fájlt az openoffice az nem -
SzerzőBejegyzés