Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nemtok feltölteni ftp-n kersztül semmit sem mert az ftp nem lép be (fel) az xy.blogger.com címre :-(((
>remélem kielégítõen írtam le, amit gondolok
Olyan mértékben volt kielégítõ, hogy a félrelépés, Slacki megcsalása felejtve :)))Nekem csak csupán egy kis gondom van a Slackim atom-stabil mint az állat…
Remélem a Frugi is az lesz :))Kovi slacki után milyen a frugi??
Megéri átváltani??? Jobb,egyszerübb, másabb, milyen????-Uhu-live letölt
-Cd-re kiír
-Rendszert cd-rõl bootol
-Adatok kimentése
-Elvileg vigyorogsz mert minden sikerült 🙂
http://uhulivecd.linuxuser.hu/> -a tgz csomagot én úgy raktam fel, hogy mc-ben bele, majd ott install.sh.
installpkg progineve.tgz>-felhasználót hogyan tudok hozzáadni?
adduser
man adduser> -lehet-e valahogy frissíteni, mint deb-es disztrók alatt a dist-upgrade?
http://freshmeat.net/projects/slaptget/
http://freshmeat.net/projects/swaret/unrar progi kell neked
http://www.rarlab.com/rar_add.htmbash-3.00$ cd progikonyvtara
unrar *.rarKonkrtétan mi volt a parancs amit kiadtál??
Pedig én „csak” az xchat magyarítását kértem tõled :)))
> yast szerint telepítve van a libgcc és a cpp
Maga a gcc???? -
SzerzőBejegyzés