Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Code:ROOT=ftp://ftp.nluug.nl/pub/os/Linux/distr/slackware/slackware-10.0
namost ezzel mit csináljak?
[align=right][snapback]117012[/snapback][/align]ROOT=ftp://ftp.nluug.nl/pub/os/Linux/distr/slackware/slackware-10.1/
Asszem megtalaltam almaim rendszeret.
[align=right][snapback]116987[/snapback][/align]Code:aterm -tr -bg red -bg bluevagy
Code:aterm -ls -tr +sb -fg white -sh 35%Nem tudom megnyitni a DVD eszközt: /dev/dvd
[align=right][snapback]116179[/snapback][/align]Sztem a gond ezzel van …
Milyen kerneled van, saját???? Beleforgattál minden fájlrendszert???
Mountold fel mauálisan a dvd-t majd utána probáld meg lejátszaniHa az mplayer nem viszi akkor az ogle-t probáld ki
http://www.dtek.chalmers.se/groups/dvd/Ezt probáld ki
ftp://ftp.slackware.at/slackware-10.0/extra/k3b/Gondolom azért mert userként nincs jogod se leállítani se rebootolni
Volt emersonnak egy ilyen uhu kiadása de nemtudom merre elérhetõ az…
avidemux
http://fixounet.free.fr/avidemux/ -
SzerzőBejegyzés