Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A kppp-vel asszem csak sima modemes netet tudsz beállítani
Az adsl kapcsolatot uhu esetén az uhu tárcsázóval lehet beállítaniAlan_Breck eredeti problámájára visszatérve 2 dolgot még hozzátennék
– dma be van kapcsolva a wincsidre??
-ha elindítasz egy progit pld mozilla majd kilépsz belõle majd utána újraindítod akkor érezhetõ a második indítás már sokkal gyorsabban történik ( A Unix-Linux rendszereket nem a napi reboot-ra tervezték eredendõen,ezért lehet bennük ez a kicsit idegesítõ gond)Sztem ennek a proginak a fejlesztése leállt szal sztem felejtõs a dolog … kár érte
Latest CDBO news and announcements.
Mon, Feb 17 2003
tvipera
[align=right][snapback]106102[/snapback][/align]Ha windozból jöttél akkor használd a k3b progit (uhuban alap progi)
Jogok megváltoztatása
Egy könyvtárban található dolgok jogainak megváltoztatása…
find . -type f -print0 | xargs -0 -r chmod 666
find . -type d -print0 | xargs -0 -r chmod 777d=könyvtár
f=fájlHa ennyire tudod, akkor azt is elárulhatnád, hogy mindezt xfce alatt hogy kell végbevinni…
[align=right][snapback]105866[/snapback][/align]terminal > killall xfdesktop
Viszont az csak rpm csomagban van, azt is tudja kezelni a slacki? Végülis, ha elszúrom újrarakom a rendszert, még úgy sincs semmi beállítva:D Legalább gyakorlom:D
[align=right][snapback]105787[/snapback][/align]Az rpm mint csomagkezelõ része a slackinek
A mozilla, thunderbird beépített spamszürõje elég jól tanítható de nem 100%-os ez igaz
Vagy nézd meg ezt a progit
http://bogofilter.sourceforge.net/ -
SzerzőBejegyzés