paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ADSL modem felismerése kppp #1993078
    paca5
    Felhasználó

      A kppp-vel asszem csak sima modemes netet tudsz beállítani
      Az adsl kapcsolatot uhu esetén az uhu tárcsázóval lehet beállítani

      Hozzászólás: nem elég gyors a programok indulása #1992871
      paca5
      Felhasználó

        Alan_Breck eredeti problámájára visszatérve 2 dolgot még hozzátennék
        – dma be van kapcsolva a wincsidre??
        -ha elindítasz egy progit pld mozilla majd kilépsz belõle majd utána újraindítod akkor érezhetõ a második indítás már sokkal gyorsabban történik ( A Unix-Linux rendszereket nem a napi reboot-ra tervezték eredendõen,ezért lehet bennük ez a kicsit idegesítõ gond)

        Hozzászólás: wolk patch #1993063
        paca5
        Felhasználó
          Hozzászólás: CDBakeOven miért nem fordul? #1993002
          paca5
          Felhasználó

            Sztem ennek a proginak a fejlesztése leállt szal sztem felejtõs a dolog … kár érte

            Latest CDBO news and announcements.

            Mon, Feb 17 2003

            Hozzászólás: CD-írás #1993048
            paca5
            Felhasználó

              tvipera
              [align=right][snapback]106102[/snapback][/align]

              Ha windozból jöttél akkor használd a k3b progit (uhuban alap progi)

              Hozzászólás: Jogosultások megváltoztatása #1991739
              paca5
              Felhasználó

                Jogok megváltoztatása
                Egy könyvtárban található dolgok jogainak megváltoztatása…
                find . -type f -print0 | xargs -0 -r chmod 666
                find . -type d -print0 | xargs -0 -r chmod 777

                d=könyvtár
                f=fájl

                Hozzászólás: xearth xplanet #1992892
                paca5
                Felhasználó

                  Ha ennyire tudod, akkor azt is elárulhatnád, hogy mindezt xfce alatt hogy kell végbevinni…
                  [align=right][snapback]105866[/snapback][/align]

                  terminal > killall xfdesktop

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955446
                  paca5
                  Felhasználó

                    Viszont az csak rpm csomagban van, azt is tudja kezelni a slacki? Végülis, ha elszúrom újrarakom a rendszert, még úgy sincs semmi beállítva:D Legalább gyakorlom:D
                    [align=right][snapback]105787[/snapback][/align]

                    Az rpm mint csomagkezelõ része a slackinek

                    Hozzászólás: Spamszûrés #1992362
                    paca5
                    Felhasználó

                      A mozilla, thunderbird beépített spamszürõje elég jól tanítható de nem 100%-os ez igaz
                      Vagy nézd meg ezt a progit
                      http://bogofilter.sourceforge.net/

                      Hozzászólás: Ki tud…. #1992324
                      paca5
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,354