Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igs.joyjoy.net (210.155.158.200)… ez megy.
PAZO ecsem nem ertelek 🙂
pet2o elsõ beszólása után írtam egy megjegyzést:
„…ezeket az embereket tenyészteni kellene, majd lapáttal lekezelni, hogy ne fájjon neki”Eszembe jutott, hogy ha egy IP címrõl, egy név alatt érkeznének a tökéletes válaszok,
a nap 24 órájában, akkor vajon mennyien ülnének az elõtt a gép elõtt?No megin a fantáziám…
az igs go szervert egy ideje lekapcsolták… (210.146.253.10) tudtok róla valamit?
Arra is gondoltam, hogy esetleg tönkrement… bár elképzelésem sincs mitõl tenne ilyet.
Kipróbálnám, de hát képtelenség Windows 2000 meg XP-n beüzemelni, mert a Leadtek-tõl olyan meghajtókat lehet letölteni, amit TV2KXP-hez adnak. A mellékelt CD Win98-nál feljebb már használhatatlan… szóval meg vagyok áldva vele.Egyolyan villogó izé… olyan dobozz, amibõl jönazzinformáácijó.
ja és pomm!
😀PAZO: hol a viharban lennek? 🙂 🙂 (az egy dolog, hogy nem voltam a gepnel, de benthagytam a konquerort :))
Win felhasználok rulz?!
😕
Szakembergárda rulz!
🙂
Temetkezési vállalat rulz!
😀Izé… feltelepítettem a kísérlet kedvéért egy W2K-t (jó-jó, nem minden nap nyomom meg a formázást a C lemezen, ezért volt ismeretlen számomra a Windows reakciója).
Jó ötlet… ki is próbálom ezt a format c: dolgot, mûködik-e.
😀windows-on a format c: a megfelelõ válasz… linuxon értelmetlen kérdés amit feltettél… ezért kaptáb hasonló válaszokat.
Blaci, neked igazad van… szakember kell ide.
😡Killall hol a búsban kujtorogsz?
-
SzerzőBejegyzés