Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egy történetet mesélek el.
Csöngetésre figyeltem fel mai nap. Ritmusos csöngetés volt, mint amit focimeccseken hallani.
Leírtam morzejelekkel, így:–..-
…-.-Kolléganõm az elsõ sorra mondta, hogy mit… és fura, hogy így írtam fel. 🙂
… a jelekbõl így a mitva szó bukkant elõ. Majd a mitzva kifejezésre kerestem a hálózaton.
Egy dallamnak jártam utána, és ezt találtam.Igen, megérkezett az 50 forintos kérdés:
Hol a bizonyíték?TV5 (francia) adót néztem minap… kabaré(?) elõadást sugároztak.
II. János Pál pápát figurázták ki egyik jelenetükben…
Parkinson(?) kór egészséget adj.
😳Kedves fórumosok!
Azt ugye tudjátok, hogy ezt a fórumot egyik UHU-fejlesztõ sem olvassa rendszeresen?
„] Helyreállítás folyatban! A szerk. ]”
Fórum szempillantásra helyreállt… Nekik pillantás kevés, mi szükség.
Számolatlan nap folyatban van… lehet minden nap mai…Thx! Szvsz ezek a mirrorok ebben a pillanatban jö7ttek, mert kb. 20 perce még sehol sem voltak.
Lassan járj, tovább élsz… érsz… félsz.
Jobb félni, mint megijedni.Kéz kezet mos, mindenki jól jár.
E mondatot találtam GondOlat keresek közben…
Szappanról betût, elméset vess ide, kérlek.
😕Gyönge alul hordja,
-
SzerzőBejegyzés