Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
initrd -d van? Mert az lehet, hogy nem ártana hozzá!
Nem akarok a témához nagyon hozzászólni, mert már leírtak mindent elõttem! Csak abbyit fûznék hozzá, hogy win alatt meg lehet csinálni azt, hogy a CD fix betûjelet kapjon, és az ne tudjon elmászni, akkor se, ha új HDD kerül beépítésre!
Amúgy meg mindenki azt használ, amit akar, elvégre szabad országban élünk, ahol mindenki azt tesz, amit szabad :)!
..::LINUX FOREVER::..
Hmm, ez érdekes, nállam csak a K3B írja ki, de még a kocsi-ban sem akarja kiírni, lehet, hogy vmit rosszul csinálltam?! Na mindegy, kipróbálok még egy CD-t!
Köszi!
Nyugi, ez a hiba nállam is megvan, hogy a FAT-os hdd-kre nem enged be csak root-ként! Már a 2.6.4-tõl a 2.6.6-ig mindent kipróbáltam, de még megoldást nem találtam rá!
IPCop: http://www.ipcop.org
Nagyon jó, kis gép kell neki, egyszerû telepíteni/beállítani, van web-es kezelõfelülete, be tudsz lépni ssh-val is, futtathatsz DHCP-t, proxy-t stb!ksensors
Pontosan mit is szeretnél? Játékot, vagy server-t futtatni?
Na??? Mandrake alatt mi a helyzet?
CD lejátszó/rippelõ-re tipp nincs???Apropó nem tud vki vmi olyan CD lejátszót és/vagy rippelõt linux alá, ami kiírja a CD-Text -ben tárolt információkat?! Eddig csak a K3B írta ki a alemez tulajdonságainál :(!
-
SzerzőBejegyzés