Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pont ez az érdekes, hogy a „régi”-vel megy!
Most kipróbáltam –enable-lirc –enable-lircc -vel, de nem fordul le!
Simán –enable-lirc -el lefordul, mindjárt ki is próbálom!petty! Ezt olvasd el a patch-elésrõl!
A modem USB-re vagy UTP-re megy?
Elárulom, hogy ez semmit sem ér! Már én is végig próbáltam UHU alatt! Ez az UHU „hibálya” sajna :(!
Egyébként kb. 8-10 ezer forintért lehet kapni Peltier-hûtõt, annak annyi hangja sincsen, mint egy vízhûtésnek.
Ja, de a Pertier másik oldalát nem árt hûteni!
Tökéletesen megoldottam mindent!!! Igaz, én nem az xinitrc-vel, de nagyon tökéletes, a LIRC is OK!
Azért nekem az egérkurzort nem akarta átvenni kapásból, de „rábeszéltem”! 🙂
Szerintem nézd meg a Zalaman (remélem jól írtam) hûtõket, ez a cég gyárt nagyon jó passzív hûtéseket!
A táp olyan dolog, hogy ha nagyobbat veszel, az sose baj, sõt, egy nagyobb teljesítményû táp egy kisebb teljesítményfelvételû konfigot akár hûtés nélkül is elhajthat! A hálózatból pedig úgy is csak akkora teljesítményt vesz fel, amekkora a konfig müködéséhez kell!Ez érdekes, nálam nem csinálja! Milyen disztó, milyen XFCE, és milyen Gnome???
-
SzerzőBejegyzés