Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Próbáld a ~/.kde/Autostart-ba bemásolni, ha a KDE betöltése után is jó betölteni.
Ha elõtte kell, akkor /usr/bin/startkde scriptbe lehet beleírni – minden felhasználóra igaz
ill. ~/.xstartup file-ba (létre kell hozni, ha nem létezik) – csak annak a felhasználónak indul amelyiknek a file-jába van.De ezek csak gui nélküli tudnak betölteni! Nemde?! Nekem pont ez agondom csak az XFCE-vel, nekem azt kéne vhogy megoldanom, hogy a licq induljon el autómatikusan!
Szerintem semmi baja nincs az UHU-nak a 2.6-os széria moduljaival! Az lehet probléma, hogy a 2.6-ban néhány kernelmodulanak más lett a neve, pl:usb-uhci stb, de ezt egy sima szimlinkeléssel meg lehet oldani!
Nekem minden OK a 2.6-al, megy is minden, csak a fat-os hdd-kkel vannak gondjaim, ha azt sikerülne megoldanom, hagynám a fenébe a 2.4-et!Zilahia: Szívesen!
1. Nem akarok winfos-t csinálni az UHU-ból, Isten ments! Ezt nem tudom, hogy honnan veszet?!
2.
Na, ha az autómatikus indítást sikerülne megoldanom hagynám a fenébe a KDE-t!
Az icon gond megoldva!
Amúgy, ki tudja, hogy a KDE-s alkalmazások hol tarját az icon-jaikat?!
Az icon ne is lényeges, már lemondtam róla :)! A fluxbox-ot néztem, de az nekem túl kopár! A lényeg mostmár csak az alkalmazás autómatikus indítása lenne, meg esetleg az egér kurzor!
Sziasztok!
Nekem olyan kérdéseim lennének, hogy:
1. Az asztalra hogyan tudok ikonokat tenni?!
2. Megoldható-e, hogy néhány program autómatikusan induljon?!
3. Esetleg az egér kurzorát meg lehet változtatni?A legfontosabb az 1.-es és a 2.-es pont lenne!
Köszi a segítséget!
-
SzerzőBejegyzés