Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hát, ha utólag rakod fel a win-t, akkor a grub-odnak lõttek, telepítheted újra, ez biztos! Más, asszem, hogy a PQmagic-ban át lehet konvertálni az NTFS-t Fat32-re! Azt tudod megcsinálni, hogy elviszed vkihez, aki win-t használ, és ott megoldjátok! VAGY, wmvare alá felteszed a WinXP-t, és onnan már tudod kezelni a partíciót, esetleg PQMagic-kel is!
A hangkártya milyen tipusú?
Ez tényleg nagyon durva! Nállam egyszer olyan történt, hogy rendszeresen a SuSe telepítésénél hazavágta az összes Fat-os partíciómat :(! Azóta sem tudom miért! Egyébként, vegyél le minden írási jogot az fstab-ról!
Már megy a make, aztán majd látjuk…, ma addig nem fexek le, amíg ezeket ki nem próbálom :)!
u.i.: Remélem igazad lesz 😉
Nézegettem a fat-os patch-eket (80-fat-fdmode.patch, 81-fat-defaults.patch), ezek kicsit bonyolultabbak, megpróbálom simán a patch-elést, ha nem megy, akkor még kipróbálom azr, hogy az egész /fs/fat32 könyvtárat lecserélem a 2.4.24-esére, ill, hogy csak az inode.c -t cserélem!
Király, mindjárt próbálom én is! Fat32-re nem nézted? Azt is kipróbálom!
Ne, erre kíváncsi leszek :)! De mostmár egyre többször, és egyre jobban látszik, hogy Billi fijú is érzi, hogy szorul a hurok 😉 !
Az ékezetes könyvtárakkal az a baj, hogy az 1.1 már UTF8-at használ, de rávehetõ, hogy a régi latin-1 kódolást használja! Már leírtam egyszer ide a fórumra, hogy hogyan, de itt is elolvashatod: file:/usr/share/doc/UHU/accent.html!
Vmilyen PCI-os IDE vezérlõt használsz?
-
SzerzőBejegyzés