pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Adept hiba #2167974
    pomm
    Felhasználó

      apt-get update
      apt-get upgrade vagy hiba esetén apt-get -f install vagy ha kéri dpkg –configure -a
      Hibákat másolj, mert senki nem távolba látó

      Hozzászólás: Amilo La1703 & Ubuntu 8.04 #2167843
      pomm
      Felhasználó

        Némi konkrétum?
        Milyen hibát ír ki?
        VGA-nál mi nem lett jó? Ha kész másolni kell a létrejövő fájlt. Sztem elég egyértelműen írtam le…

        Hozzászólás: Amilo La1703 & Ubuntu 8.04 #2167844
        pomm
        Felhasználó

          Némi konkrétum?
          Milyen hibát ír ki?
          VGA-nál mi nem lett jó? Ha kész másolni kell a létrejövő fájlt. Sztem elég egyértelműen írtam le…

          Hozzászólás: Amilo La1703 & Ubuntu 8.04 #2167835
          pomm
          Felhasználó

            Első blikkre…
            VGA-ra talán segít és magyarul van:
            VIA Unichrome driver ( karakter kódolásért sorry, nem rég cseréltem tárhelyet, már javítás alatt )
            leállítás – próbáld acpi=off paraméterrel indítani a grubot és nézd meg úgy jelentkezik-e
            hang – sudo apt-get install alsa
            sudo alsaconf – nézd meg talál-e kártyát.

            Hozzászólás: Amilo La1703 & Ubuntu 8.04 #2167836
            pomm
            Felhasználó

              Első blikkre…
              VGA-ra talán segít és magyarul van:
              VIA Unichrome driver ( karakter kódolásért sorry, nem rég cseréltem tárhelyet, már javítás alatt )
              leállítás – próbáld acpi=off paraméterrel indítani a grubot és nézd meg úgy jelentkezik-e
              hang – sudo apt-get install alsa
              sudo alsaconf – nézd meg talál-e kártyát.

              Hozzászólás: Hosszú távon elavulhat a Linux kernel #2167745
              pomm
              Felhasználó
                xcut wrote:
                Továbbá idegesít az az Ubuntu fanboi mentalitás, hogy az Ubuntu _a_ Linux, és az Ubuntu annyira szuper, hogy jobb már nem is lehet, a Fedora|SUSE|egyéb_desktop_disztró szar (igaz, még 8-10 évvel ezelőtt nézte).

                Most is azok  ;D Debian RLZ!  😛

                Hozzászólás: Hosszú távon elavulhat a Linux kernel #2167746
                pomm
                Felhasználó
                  xcut wrote:
                  Továbbá idegesít az az Ubuntu fanboi mentalitás, hogy az Ubuntu _a_ Linux, és az Ubuntu annyira szuper, hogy jobb már nem is lehet, a Fedora|SUSE|egyéb_desktop_disztró szar (igaz, még 8-10 évvel ezelőtt nézte).

                  Most is azok  ;D Debian RLZ!  😛

                  pomm
                  Felhasználó

                    Van 200 milllád? Már nyomjuk is 😀

                    pomm
                    Felhasználó

                      Van 200 milllád? Már nyomjuk is 😀

                      pomm
                      Felhasználó

                        Ok, gyakorlatilag engem az idegesít, hogy nem megy alapból. Ha szegelni kell, akkor a betett kártya is kb ennyire egyszerű volt és ugyanúgy nem oldja meg az eredeti problémát. Ha új kernelt forgatok az alaplapi hálókartyám nem megy…

                      10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 5,573