Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
# CONFIG_BLK_DEV_PIIX is not set
# CONFIG_BLK_DEV_RZ1000 is not setén még azért ezeket is beleforgatnám…
# CONFIG_AGP_INTEL is not set
Nos nem akarok okoskodni – pláne mer nem értek hozzá 😆 – de vhol ezt olvastam errõl ( kb-ra idézem):
Ha nem vagy TELJESEN biztos benne, hogy nem ilyened van, csak akkor ne tedd fel!
Mert nekem pl, sis-es a cuccom, de ha ezt az AGP-nél nem adtam meg, meg sem nyekkent az X! Sztem egy próbát megér….Vizsla!
Mixereket próbáltad már feltekerni?( Alsamixer-nél kimenetek? Master, stb..???)
Hehe…a 2.6.0-ást forgattam le 😳 …nah akkor újra, de akkor is mennie kéne…most mindegy hogy melyikkel… 😕 Nem?
ami azt illeti infrára is van a kernelnek idevonatkozó része, de vhol olvastam – talán pont itt – hogy ezzel a kép átküldéssel még bajok vannak 😕
Hali!
Ha már így bele méllyedtem a 2.6.5-ösbe…fellángolásomban forgattam egyet… 😆
Kicsit mintha lassú lenne vele az X-em…tapasztalt vki hasonlót??? Jah és a tv-m nem müxik, a modprobe bttv-re ezt kapom:
root:/home/pomm# modprobe bttv
WARNING: Error inserting video_buf (/lib/modules/2.6.0/v4l2/video-buf.ko): Unknown symbol in module, or unknown parameter (see dmesg)
FATAL: Error inserting bttv (/lib/modules/2.6.0/v4l2/bttv.ko): Unknown symbol in module, or unknown parameter (see dmesg)5let?
a bttv az egy chip set a TV kártyán
Na, ennek nézz utána, mert marhaság.
Ez szembe sem 5lött! 😳
De amit mondani akart azt értettem 😀Nah, Zsuzska ( ha becézhetlek 😆 ) Végig olvasgattam a fórumot. Gondolom amit gUHU tanácsolt, az nem ment…Nem tudom mi a gáz a progiddal, de sztem megérne egy próbát, ha leforgatnál egy kernelt. A 2.6.5-ben megtaláltam ennek a ( philips saa7134 ) támogatását. Mondjuk beleforgatod a kernelbe fixen…sztem akkor mennie kéne! Kb 15 perc alatt készen van egy kernel, sztem ennyit bõven megér!
-
SzerzőBejegyzés