pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,021-5,030 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • pomm
    Felhasználó

      # CONFIG_BLK_DEV_PIIX is not set
      # CONFIG_BLK_DEV_RZ1000 is not set

      én még azért ezeket is beleforgatnám…

      pomm
      Felhasználó

        # CONFIG_AGP_INTEL is not set

        Nos nem akarok okoskodni – pláne mer nem értek hozzá 😆 – de vhol ezt olvastam errõl ( kb-ra idézem):

        Ha nem vagy TELJESEN biztos benne, hogy nem ilyened van, csak akkor ne tedd fel!
        Mert nekem pl, sis-es a cuccom, de ha ezt az AGP-nél nem adtam meg, meg sem nyekkent az X! Sztem egy próbát megér….

        Hozzászólás: 3 D desktop #1942960
        pomm
        Felhasználó

          Vizsla!

          Hozzászólás: CM8738-hangkártya probléma #1942976
          pomm
          Felhasználó

            Mixereket próbáltad már feltekerni?( Alsamixer-nél kimenetek? Master, stb..???)

            pomm
            Felhasználó

              Hehe…a 2.6.0-ást forgattam le 😳 …nah akkor újra, de akkor is mennie kéne…most mindegy hogy melyikkel… 😕 Nem?

              Hozzászólás: Sony Ericson 610+UHU #1942891
              pomm
              Felhasználó

                ami azt illeti infrára is van a kernelnek idevonatkozó része, de vhol olvastam – talán pont itt – hogy ezzel a kép átküldéssel még bajok vannak 😕

                pomm
                Felhasználó

                  Hali!

                  Ha már így bele méllyedtem a 2.6.5-ösbe…fellángolásomban forgattam egyet… 😆
                  Kicsit mintha lassú lenne vele az X-em…tapasztalt vki hasonlót??? Jah és a tv-m nem müxik, a modprobe bttv-re ezt kapom:
                  root:/home/pomm# modprobe bttv
                  WARNING: Error inserting video_buf (/lib/modules/2.6.0/v4l2/video-buf.ko): Unknown symbol in module, or unknown parameter (see dmesg)
                  FATAL: Error inserting bttv (/lib/modules/2.6.0/v4l2/bttv.ko): Unknown symbol in module, or unknown parameter (see dmesg)

                  5let?

                  Hozzászólás: v4l #1942624
                  pomm
                  Felhasználó

                    a bttv az egy chip set a TV kártyán

                    Na, ennek nézz utána, mert marhaság.

                    Ez szembe sem 5lött! 😳
                    De amit mondani akart azt értettem 😀

                    Hozzászólás: v4l #1942622
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nah, Zsuzska ( ha becézhetlek 😆 ) Végig olvasgattam a fórumot. Gondolom amit gUHU tanácsolt, az nem ment…Nem tudom mi a gáz a progiddal, de sztem megérne egy próbát, ha leforgatnál egy kernelt. A 2.6.5-ben megtaláltam ennek a ( philips saa7134 ) támogatását. Mondjuk beleforgatod a kernelbe fixen…sztem akkor mennie kéne! Kb 15 perc alatt készen van egy kernel, sztem ennyit bõven megér!

                      Hozzászólás: v4l #1942620
                      pomm
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 5,021-5,030 / 5,573