pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,041-5,050 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Elmegy a hang… #1942427
    pomm
    Felhasználó

      Szal az hogy ac97….olyan nincs…errõl már volt szó…Amúgy az az output plugint néha nálam is eljácca…nemtom miért…A recsegés akadt nálam is, mer defaultban az xmms-nél pl. oss van. Ezt átcseréltem alsa-ra…azóta nem recseg…MPlayernél is lehet, de én ott sdl-t használok…

      Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941724
      pomm
      Felhasználó

        Hehe…feldobtam egy hülyeséget, azt a kiváncsi júzerek nyomulnak! 😆 Jobb, mint anyázni! 😉

        Hozzászólás: Black box #1942392
        pomm
        Felhasználó

          Ha már linkek, akkor ezt se haggyuk ki! Magyer fluxbox oldal:

          http://szle.utca.hu/fluxbox/

          Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941721
          pomm
          Felhasználó

            hehe 😆

            Hozzászólás: #1942000
            pomm
            Felhasználó

              Ha már itt tartunk….mindig szívesen elmondom… 😆

              A linuxom nem teszi azt, hogy egy áramszünet miatt, amikor ujra indul és lefuttat egy scandisket, majd közli, hogy a C meghajtón nincs hiba, a D-rõl ( hiba a fájlokban szöveggel ) töröl közel 50 giga filmet és mp3-at…Amiket ,mikor visszaállítottam nagyí nehezen,néhány kivétellel, gond nélkül kezelt tovább…Az egészben a jó az volt, hogy még csak lehetõségem sem volt azt mondani, hogy azt a D-t hagyd már öcsém…vagy nem engedem, hogy törölj, vagy ilyesmi…, simán gylulta…
              Aztán volt 3 notebook…az egyik az enyém ( linux ), 2 winfosos…A zikszpé nem igazán örült ennek az acpi-nek…nemtom miért…de sikerült úgy kifagynia ( igaz ez user hiba is volt, hogy nem ellenõrizte, rendben standby-ba ment-e a gép…persze elmondása szerint, ezt neki nem kell, mert azért vett ziszpét, mer az mindent olyan jól tud! <---ez nem vicc ) hogy egy éjjelen át kinn volt a standby meg a kék háttér, a hdd meg pörgött mint az állat....tudja az zikszpé, hogy miért...de reggelre valszeg fizikailag is szép sima lett! :lol: A gép persze többet nem indult és installálni sem lehett semmit....mondjuk a gari jó volt...a másik is így halt meg 2 héttel késõbb....
              Szóval én aláírom, hogy a win jól kezel hw-kat, csak bedugom azt jáccom, de ennyit nekem ez nem ér! A tv kártyám bedugtam azt jácchattam vele, mert a szoftvere csak avi-ban vett fel ( tömörítés nélkül, nesze paraszt vegyél fel ) Na de tölthettem le a gyártó honlapjáról ingyenesen szoftvert, ami becsomizza mpeg2-be…örültem is…amíg ki nem írta install után a progi, hogy csak az M$ mitoménmijen szopftverjével müxik, amit innen és innen lehúzhatok…nosza, megsasoltam….pontom 120 dezsõ volt, ami elég gáz, mert a kariért 11000 Ft-ot fizettem…szal, akkor most mirõl beszélünk???

              Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941719
              pomm
              Felhasználó

                XCUT! Ha úgy nézel ki mint a avatarod és így gondolkocc…hehe….randi???? 😆 😆 😆

                Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941710
                pomm
                Felhasználó

                  hüp hüp. letöltöttem de egy kalap sz@r. Ló*****t sem lehet csinálni benne. Lassú és ronda, kezelhetetlen. Mi a jó benne?

                  Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941701
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nah, sztem ezt a topicot itt zárjuk le! Kissé kezd elfajulni…ennek a szerencsétlennek meg – asszem – ez a célja…legyünk már ennél inteligensebbek! Nyisson vki neki egy fórumot…azt had írogasson, ha már másra nem tudja a pc-t használni….mondjuk 10 évesen én se tudtam, ezért toleráns vagyok! 😆

                    Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941689
                    pomm
                    Felhasználó

                      Hehhe, tuti provokáció, mert a fogalmazása egy 8 éves gyereké és mégis munkahelyet emleget…Annak ellenére nem baj, hogy válaszolgattak neki páran, mert ezzel pont az ellenkezõje történt, mint amire számított….

                      vizsla:

                      Hozzászólás: 2, vagy tobb live disztro, 1 cdn #1941853
                      pomm
                      Felhasználó

                        ilyen 60 megás meg 200 megás liveokból lenne választék egy dvd-n:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 5,041-5,050 / 5,573