Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én azt ajánlom olyat használj, amihez tudsz gyorsan segítséget szerezni, ha megakadsz. Szerintem sem a sidux sem az elive nem tartozik az elterjedt disztrik közé. Pedig fontos szempont ez is! Miért is nem jó a debian etch? Amúgy meg az, hogy a sid vmware alatt nem ment, semmit nem jelent!
Annyit hozzátennék, ha nincs időd a disztrivel foglalkozni, akkor eleve ne használj testing verziókat! Tehát sidux, elive, ubuntuk felejtősek!Én azt ajánlom olyat használj, amihez tudsz gyorsan segítséget szerezni, ha megakadsz. Szerintem sem a sidux sem az elive nem tartozik az elterjedt disztrik közé. Pedig fontos szempont ez is! Miért is nem jó a debian etch? Amúgy meg az, hogy a sid vmware alatt nem ment, semmit nem jelent!
Annyit hozzátennék, ha nincs időd a disztrivel foglalkozni, akkor eleve ne használj testing verziókat! Tehát sidux, elive, ubuntuk felejtősek!Esetleg egroupware, bár jóval többet tud és platformfüggetlen.
Esetleg egroupware, bár jóval többet tud és platformfüggetlen.
A baj az, hogy akinek volt fogalma mindkét rendszerről, az 10 másodpercet kapott, a hülyék meg a műsoridő felét. Ahogy ferkó is mondta a mtv-nek, tőlük ( hatalmon lévő párt ) kapják a fizetésüket…Mondjuk ez rögtön látszott!
A baj az, hogy akinek volt fogalma mindkét rendszerről, az 10 másodpercet kapott, a hülyék meg a műsoridő felét. Ahogy ferkó is mondta a mtv-nek, tőlük ( hatalmon lévő párt ) kapják a fizetésüket…Mondjuk ez rögtön látszott!
Magyarul az a bajod, hogy csak a routerig tudsz eljutni a belsőhálóba már nem. Itt a DMZ vagy a portforwarding a megoldás. Ezeket a routeren kell állítani!
Magyarul az a bajod, hogy csak a routerig tudsz eljutni a belsőhálóba már nem. Itt a DMZ vagy a portforwarding a megoldás. Ezeket a routeren kell állítani!
Lacix, köszi, megpróbálom!
Vizsla, a syrq sem ment amikor kifagyott. Ez az út nem járható, magyarul tényleg csontra fagy.Lacix, köszi, megpróbálom!
Vizsla, a syrq sem ment amikor kifagyott. Ez az út nem járható, magyarul tényleg csontra fagy. -
SzerzőBejegyzés