pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Disztróváltás #2150668
    pomm
    Felhasználó

      Én azt ajánlom olyat használj, amihez tudsz gyorsan segítséget szerezni, ha megakadsz. Szerintem sem a sidux sem az elive nem tartozik az elterjedt disztrik közé. Pedig fontos szempont ez is! Miért is nem jó a debian etch? Amúgy meg az, hogy a sid vmware alatt nem ment, semmit nem jelent!
      Annyit hozzátennék, ha nincs időd a disztrivel foglalkozni, akkor eleve ne használj testing verziókat! Tehát sidux, elive, ubuntuk felejtősek!

      Hozzászólás: Disztróváltás #2150669
      pomm
      Felhasználó

        Én azt ajánlom olyat használj, amihez tudsz gyorsan segítséget szerezni, ha megakadsz. Szerintem sem a sidux sem az elive nem tartozik az elterjedt disztrik közé. Pedig fontos szempont ez is! Miért is nem jó a debian etch? Amúgy meg az, hogy a sid vmware alatt nem ment, semmit nem jelent!
        Annyit hozzátennék, ha nincs időd a disztrivel foglalkozni, akkor eleve ne használj testing verziókat! Tehát sidux, elive, ubuntuk felejtősek!

        Hozzászólás: Munkacsoport szintű naptárkezelés #2150662
        pomm
        Felhasználó

          Esetleg egroupware, bár jóval többet tud és platformfüggetlen.

          Hozzászólás: Munkacsoport szintű naptárkezelés #2150663
          pomm
          Felhasználó

            Esetleg egroupware, bár jóval többet tud és platformfüggetlen.

            pomm
            Felhasználó

              A baj az, hogy akinek volt fogalma mindkét rendszerről, az 10 másodpercet kapott, a hülyék meg a műsoridő felét. Ahogy ferkó is mondta a mtv-nek, tőlük ( hatalmon lévő párt ) kapják a fizetésüket…Mondjuk ez rögtön látszott!

              pomm
              Felhasználó

                A baj az, hogy akinek volt fogalma mindkét rendszerről, az 10 másodpercet kapott, a hülyék meg a műsoridő felét. Ahogy ferkó is mondta a mtv-nek, tőlük ( hatalmon lévő párt ) kapják a fizetésüket…Mondjuk ez rögtön látszott!

                Hozzászólás: Távoli asztal, ill publikus ip #2150572
                pomm
                Felhasználó

                  Magyarul az a bajod, hogy csak a routerig tudsz eljutni a belsőhálóba már nem. Itt a DMZ vagy a portforwarding a megoldás. Ezeket a routeren kell állítani!

                  Hozzászólás: Távoli asztal, ill publikus ip #2150573
                  pomm
                  Felhasználó

                    Magyarul az a bajod, hogy csak a routerig tudsz eljutni a belsőhálóba már nem. Itt a DMZ vagy a portforwarding a megoldás. Ezeket a routeren kell állítani!

                    Hozzászólás: Kernel bug? #2150126
                    pomm
                    Felhasználó

                      Lacix, köszi, megpróbálom!
                      Vizsla, a syrq sem ment amikor kifagyott. Ez az út nem járható, magyarul tényleg csontra fagy.

                      Hozzászólás: Kernel bug? #2150127
                      pomm
                      Felhasználó

                        Lacix, köszi, megpróbálom!
                        Vizsla, a syrq sem ment amikor kifagyott. Ez az út nem járható, magyarul tényleg csontra fagy.

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 5,573