razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 271-280 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian alá Paint shop pro #2040956
    razoli
    Felhasználó
      davidd2301 wrote:
      Az lejár 30 nap után 😀

      Van már magyar support is, megvehetõ elérhetõ áron (azaz jóval kevesebbe kerül, mint egy komplett Psp + XP) 😉
      Amúgy volt szerencsém kipróbálni, szerintem egy korrekt program.

      Hozzászólás: UHU-1.2-vga=791 #2040997
      razoli
      Felhasználó

        Kérdés, hogy a framebuffer bele van-e forgatva a kernelbe?Azzal lehet más felbontést elérni konzolon illetve a tuxot is a kernelben lehet beállítani, hogy bootoláskor ott figyeljen-e.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1949127
        razoli
        Felhasználó

          Majd februárban a linuxfórumtalálkozón logoljuk, hogy ki mit iszik és az alapján felállítunk egy saját változatot (ami jellemzõen a gép elött ülõ emberre vonatkozó tulajdonságokat fogja tartalmazni) :)))

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949125
          razoli
          Felhasználó

            A világ leghasznosabb excel táblája  😀

            (le is tesztelhetnénk…)

            Hozzászólás: #2035728
            razoli
            Felhasználó

              Vajon hányan karmolják össze magukat izgalmukban amiatt, hogy még idén kinn lehet egy instabil, alfaállapotú snapshot? 😛 :poketoungeb:

              Hozzászólás: Milyen linuxot? #2040363
              razoli
              Felhasználó
                Hozzászólás: vicc #1922852
                razoli
                Felhasználó
                  Bunya wrote:
                  ZH licensz:

                  A Zárt Helyi Dolgozatomat (Továbbiakban: ZH) a dolgozat írása közben bármelyik szintén ZH-t író Hallgatótársam (Továbbiakban: kolléga) lemásolhatja, valamint továbbadhatja más kollégáknak. A forrás megjelölése, valamint utalás a terjesztõ személyére fokozottan kerülendõ. A másolt anyag szabadon javítható, bõvíthetõ, de errõl tájékoztatni kell a szerzõt, vagyis engem.
                  Az esetleges hibás válaszokért és az ebbõl következõ negatív elbírálásokért (Roszabb jegy, egyes ZH, csúszás, kirúgás) semmilyen felelõsséget nem vállalok.

                  😀

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972881
                  razoli
                  Felhasználó

                    Sanna kettõzött témáját rendberaktam: Az egyiket töröltem és a postot (kicsit körülményesen) áttettem a másikba.

                    Hozzászólás: IE Ubuntu linux alá #2040214
                    razoli
                    Felhasználó

                      crossover-office (kereskedelmi szoftver!)
                      Anno próbáltam, korrekt: bejelölöd, hogy ie telepítés, leszedi és telepíti, neked csak egy „simulate reboot”-ot kell nyomni.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1949093
                      razoli
                      Felhasználó

                        nem szükséges, már egy másik topik foglalkozik vele:
                        http://linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=16207.msg161322;topicseen#msg161322

                      10 bejegyzés megtekintése - 271-280 / 1,811