Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
davidd2301 wrote:Az lejár 30 nap után 😀
Van már magyar support is, megvehetõ elérhetõ áron (azaz jóval kevesebbe kerül, mint egy komplett Psp + XP) 😉
Amúgy volt szerencsém kipróbálni, szerintem egy korrekt program.Kérdés, hogy a framebuffer bele van-e forgatva a kernelbe?Azzal lehet más felbontést elérni konzolon illetve a tuxot is a kernelben lehet beállítani, hogy bootoláskor ott figyeljen-e.
Majd februárban a linuxfórumtalálkozón logoljuk, hogy ki mit iszik és az alapján felállítunk egy saját változatot (ami jellemzõen a gép elött ülõ emberre vonatkozó tulajdonságokat fogja tartalmazni) :)))
A világ leghasznosabb excel táblája 😀
(le is tesztelhetnénk…)
Vajon hányan karmolják össze magukat izgalmukban amiatt, hogy még idén kinn lehet egy instabil, alfaállapotú snapshot? 😛 :poketoungeb:
Bunya wrote:ZH licensz:A Zárt Helyi Dolgozatomat (Továbbiakban: ZH) a dolgozat írása közben bármelyik szintén ZH-t író Hallgatótársam (Továbbiakban: kolléga) lemásolhatja, valamint továbbadhatja más kollégáknak. A forrás megjelölése, valamint utalás a terjesztõ személyére fokozottan kerülendõ. A másolt anyag szabadon javítható, bõvíthetõ, de errõl tájékoztatni kell a szerzõt, vagyis engem.
Az esetleges hibás válaszokért és az ebbõl következõ negatív elbírálásokért (Roszabb jegy, egyes ZH, csúszás, kirúgás) semmilyen felelõsséget nem vállalok.😀
Sanna kettõzött témáját rendberaktam: Az egyiket töröltem és a postot (kicsit körülményesen) áttettem a másikba.
crossover-office (kereskedelmi szoftver!)
Anno próbáltam, korrekt: bejelölöd, hogy ie telepítés, leszedi és telepíti, neked csak egy „simulate reboot”-ot kell nyomni.nem szükséges, már egy másik topik foglalkozik vele:
http://linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=16207.msg161322;topicseen#msg161322 -
SzerzőBejegyzés