Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
és ezek átkonvrtálják nekem hogy wiondowsbol kitudjam nyomni?
Sajnos tudttomal a gaimot tönkrevágta billi bácsi.
De van helyette más.
http://amsn.sf.net
Itt közvetlen letudod töllteni és nagyon jol müködik.Okosodtam.Tegnap este azért élõket is találtam ott és jól eldumáltunk de ez a bot dolog szerintem egy nagy f..
Nem látom nagyon értelmét mert személytelenné teszi a szobát és az egész chat-et is.
Ebben a világban már lassan mindent a gépek csinálnak helyettünk.Legalább ha nyitunk egy szobát vagy legyünk ott vagy nem.Ne legyen harmadik variáció.
Ez az én véleményem errõl.lehet mivel én nem vágom mik a botok. megeszi a fene akkor minek van egy halom név ott?
buta juzer meg kérdez mint a hly.Nos ma benéztem a megadott ircekre és találttam egy halom süket embert!
Nyugoddtan magára veheti aki ott volt esetleg mert kb tiz percen át probáltam szórabirni valakit de semmi válasz nem volt ,még egy vacak köszönés sem.
😥 😥 Mit mondjak erre?????az oké hogy uhulinux de milyen serveren, hányas porton?
Mi a server neve?compaqot tudom én is ajánlani,bár régebbi darabom van belõlle de minden gond nélkül felmet rá az uhu a win mellé.
hol is van ez? 😆 nem is tudttam,hogy van.ird le lécci!
Köszi közben leszedttem egyet a lime-al.de azért megnézem azokat is.
Köszi a gyors segitséget de a rom biost hiányolja és nem találok sehol.
Tudsz valami helyet,hogy hol lehet? -
SzerzőBejegyzés