sk-skuba

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 1,147
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bootolási sorrend beállítása #2205126
    sk-skuba
    Felhasználó

      OFF Nekem a dual boot -ról mindig az jut az eszembe, amikor én tettem fel az XP mellé az UHU linux-ot, azt is a grub töltötte be, és volt egy kis pálcika emberke ,az mutatta hogy mit is töltsön be a rendszer, amikor az XP -re mutatott, akkor szomorú volt, de amikor az UHU-t választottam ki, akkor mosolygott 🙂/OFF

      Hozzászólás: Fórum fejléc #2204302
      sk-skuba
      Felhasználó

        Ez remek ötlet, milyen méret kell?

        Hozzászólás: Fórum fejléc #2204300
        sk-skuba
        Felhasználó

          Volt egy pingvin.

          Hozzászólás: Melyik disztró? #2205122
          sk-skuba
          Felhasználó

            A Cent OS az olyan mint a Fedora.

            Hozzászólás: Melyik disztró? #2205113
            sk-skuba
            Felhasználó

              Annó amikor én is disztrót kerestem a P III-asomra, akkor az volt a kitétel hogy gyorsan bootoljon.Googli ki is adta a gentoot. 🙂 Csak amikor megnéztem a telepÍtés menetét, akkor riadtam vissza :)))

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952562
              sk-skuba
              Felhasználó

                Én nem várok el semmit sem a tv-től, évek óta nem is nézem 😛Amúgy nem manipulálnak, csak a kötelességüket teszik 😛

                Hozzászólás: Melyik disztró? #2205111
                sk-skuba
                Felhasználó

                  Azért érdekel mit választasz, majd számolj be kérlek és arról is hogy mi volt az ami tetszett és mi nem.:)

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1952560
                  sk-skuba
                  Felhasználó

                    Nem, hanem azért mert a TV az manipulál,

                    Hozzászólás: Melyik disztró? #2205107
                    sk-skuba
                    Felhasználó

                      Szia.Szinte minden disztrónak van live cd-je, szóval vegyél egy újraírható cd/dvd-t és rajta, szerezd meg mind ! 🙂

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1952556
                      sk-skuba
                      Felhasználó

                        Azért nem kell mindig elhinni azt amit a tévé mond 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 1,147