OFF Nekem a dual boot -ról mindig az jut az eszembe, amikor én tettem fel az XP mellé az UHU linux-ot, azt is a grub töltötte be, és volt egy kis pálcika emberke ,az mutatta hogy mit is töltsön be a rendszer, amikor az XP -re mutatott, akkor szomorú volt, de amikor az UHU-t választottam ki, akkor mosolygott 🙂/OFF