Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én azt hittem hogy alapból oda teszi. Én pl repóból tettem és nekem is az /opt alatt van.
:d jaj ez durva.Már a Chrome-ot is warezolni kell?
Szia.Xsane nevű program.Elindítod a progit,és kellene menjen.Ha nem gyere vissza.
Mondjuk nem is a warez lenne a téma kisbetű. Hanem az hogy akkor ezentúl már csak azokat az internetes oldalakat érhetjük el amiket a kormány (mindegy melyik) akar?Ha esetleg valaki úgy dönt hogy nem tetszik neki a linuxfórum akkor egyszerűen letiltatja a szolgáltatóknál.Mégis milyen "szabadság" ez?
Köszi uzsolt.
Magyarul nem találtam. 🙁http://en.wikipedia.org/wiki/PROTECT_IP_Act
Én ezt láttam teljesen véletlenül.http://www.youtube.com/watch?v=yDX8Lyl16Qs
Sziasztok!Itt az ideje kicsit feleleveníteni ezt a topikot. Eljött az év utolsó napja is, ezen alkalomból Boldog Új Évet kívánok mindenkinek !!BUÉK !!
Azt hogy nem tudod miért, nem sokat segít. Esetleg ha a logokban megnéznéd. Általában /var/log/messeges -ben nézz körül.Munkacsoport? Akkor Samba. Azzal oszthatsz meg mappát vagy nyomtatót, és persze fel is csatolhatsz megosztásokat. Olvass picit utána. Persze a Windows 7-es gépeket is be kell majd állítanod.
Szóval.Ha statikus IP-t akarsz akkor szedd ki a DHCP-t és állítsd be a címet. Kell legyen olyan hogy Network Manager. Ott próbáld.
-
SzerzőBejegyzés