Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van hogy benne van, van hogy nincs.Disztró függő. De telepítheted. Előtte mindenképpen nézd meg hogy a program amit futtatnál egyáltalán megy-e.Itt keresgélhetsz.Amúgy persze van rendes Windows mappa meg Program Files is.UI: cackelt program? Van hogy megy, van hogy nem.
Szia.Nem tudom miért omlik össze, mert a fiamnak majdnem két évig volt fent a Windows 7 újratelepítés nélkül és nem csinálta az eszét.Ha linuxot választasz akkor meg kellene barátkozz azzal hogy linuxos programokat futtass. Persze futnak wines progik is (mondjuk wine-al) de az nem lesz sosem az igazi. Szóval, ha úgy gondolod hogy nem tudsz megválni a játékaidtól, stb akkor hagyd a Win-t.De majd jönnek a többeik is és elmondják a véleményüket.
A beallitasok az /etc mappaban vannak.Kiveve a felhasznalo specifikus beallitasokat.Rengeteg leirast talalsz errol.A halozati mappak nagy valoszinuseggel az /etc/samba/smb.conf -ban vannak.
Ha raid egyes akkor ha bedugod a diszket ott kell legyen rajta az adat. Nem?UI: hány hdd van?
Milyen számot kell írni a raid után?
sw raid vagy hw raid ?
Vannak akik gyujtik az eredeti telepitolemezeket.Nem tudom hol tapasztaltad azt hogy nem allnak szoba az uj felhasznalokkal. De itt nincs ilyen.
2001 vagy 2011 ?
A gépem: ASUS ASPIRE 5730ZG
Acer, nem?Azért egy lspci parancs többet mondana.
-
SzerzőBejegyzés