Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jó most mr kitudom lõni az X-t de van egy kis baj igy lefagy az egész egyszerüen megjelenik egy rövid stöétség után ujra a háttérkép és lefagy a rendszer. Csak az egér marad. De igy viszont nem tudom feltelepíteni a vidókártya driverét. Mert vagy X ben vagyok vagy pedig fagyok? Valami ötlet? :blink:
Hali! Ugyanolyan modemem van mint neked eicon diva 852 ISDN T/A
na már most érdekes jelenségek állnak fent linux alat. A KDE információs pultban a látom az eszközt rendesen szépen ott van az USB-n. minden oké. Na de Uhu-tárcsázóóval beírom az adatok kiválasztom h dev/…./usb0 és semmi nem történik. kppp vel is próbáltam hasonlóképpen. Akkor volt eredmény vagy legalább is egy szikrája amikor nem USB-n csatlakoztattam a modemet hanem soros porton akkor kezdet egy kapcsolatott nyitni a külvilággal legalább is a modem ledje ezt mutatta. De USB-n semmi. Nem tudom ha valakinek van ötlete kérem írjon mert ugy használnám állandóan a linuxot de netezéshez még winbe kell lépnem. 🙁Nah meg van a megoldás!
etc/fstab -ot kicsit át kell írni pl igy dev/discs/disc/part1 / vfat default stb és igy már jó lett. 🙂Szal!
Alapvetõen NTFS az Xp. Ez tiszta sor de ugyebár kölcsönkértem egy fat táblás winchestert amit nem hajlandó írni. Hogy ugy mentsem át az adatokat. -
SzerzőBejegyzés