Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Az fstabban három Maxtort látok, a device.mapban meg csak két vinyót.
Lehet, hogy semmit se jelent.Ha jelent valamit ha nem, Én magamtól nem fogok rájönni, mert ahoz kuka vagyok
kisbetu wrote:Az fstabban három Maxtort látok, a device.mapban meg csak két vinyót.
Lehet, hogy semmit se jelent.Ha jelent valamit ha nem, Én magamtól nem fogok rájönni, mert ahoz kuka vagyok
Nos a problémát megoldottam egy egyszerű technikával. A menu.lst-ben átírtam erre ezt a sort:
###Don’t change this comment – YaST2 identifier: Original name: linux-2.6.22.5-31-default###
title openSUSE 10.3
root (hd0,1)
kernel /boot/vmlinuz-2.6.22.16-0.2-default root=/dev/disk/by-id/scsi-SATA_Maxtor_6E040L0_E1KLZ58E-part2 vga=0x31a resume=/dev/sda1 splash=silent showopts
initrd /boot/initrd-2.6.22.16-0.2-defaultA kernel verziószámát módosítottam és egyből bootolt a suse.
Nos a problémát megoldottam egy egyszerű technikával. A menu.lst-ben átírtam erre ezt a sort:
###Don’t change this comment – YaST2 identifier: Original name: linux-2.6.22.5-31-default###
title openSUSE 10.3
root (hd0,1)
kernel /boot/vmlinuz-2.6.22.16-0.2-default root=/dev/disk/by-id/scsi-SATA_Maxtor_6E040L0_E1KLZ58E-part2 vga=0x31a resume=/dev/sda1 splash=silent showopts
initrd /boot/initrd-2.6.22.16-0.2-defaultA kernel verziószámát módosítottam és egyből bootolt a suse.
uzsolt wrote:És a webforditas megadja a hibára a megoldást? Nem a gugliba kéne beütni? Amit kihámoztam, hogy sz@r a menu.lst. Legalábbis a grub máshonnan nemigen szed infót (na jó, még a device.map-ból).
Ahogy elnézem, elég szép. Azt az opensuse 10.3 feliratút megpróbáltad elindítani?Mindet próbáltam indítani, de egyik sem indul
uzsolt wrote:És a webforditas megadja a hibára a megoldást? Nem a gugliba kéne beütni? Amit kihámoztam, hogy sz@r a menu.lst. Legalábbis a grub máshonnan nemigen szed infót (na jó, még a device.map-ból).
Ahogy elnézem, elég szép. Azt az opensuse 10.3 feliratút megpróbáltad elindítani?Mindet próbáltam indítani, de egyik sem indul
kisbetu wrote:Írd már ide pontosan a hibaüzenetet…Error 23: Error while parsing number.
webforditas.hu szerint ezt jelenti: Hiba amíg szintaktikai elemzés zsibbadtabb. 🙂kisbetu wrote:Írd már ide pontosan a hibaüzenetet…Error 23: Error while parsing number.
webforditas.hu szerint ezt jelenti: Hiba amíg szintaktikai elemzés zsibbadtabb. 🙂Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Bezártam, már senki sem tudja kinyitni
Mit zártál be? Otthon beragadt a spájzajtó?
Macska úr ne flémelj, mert Te is megkapod a magadét ma kisbetu-től.
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Bezártam, már senki sem tudja kinyitni
Mit zártál be? Otthon beragadt a spájzajtó?
Macska úr ne flémelj, mert Te is megkapod a magadét ma kisbetu-től.
-
SzerzőBejegyzés