Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
MajorosAndras wrote:Using Xgl on SUSE Linux
Sajnálom, de ebből semmit sem értek
MajorosAndras wrote:Using Xgl on SUSE LinuxSajnálom, de ebből semmit sem értek
„# gnome-xgl-switch –enable-xgl
Warning! MD5DIR is not set: you probably called this script outside SuSEconfig…!
Using MD5DIR=”/var/adm/SuSEconfig/md5″…
No changes for /etc/X11/xdm/Xservers
No changes for /etc/X11/xdm/xdm-config”Ezt kaptam amikor beírtam a felső utasítást. Mit ronthattam el?
„# gnome-xgl-switch –enable-xgl
Warning! MD5DIR is not set: you probably called this script outside SuSEconfig…!
Using MD5DIR=”/var/adm/SuSEconfig/md5″…
No changes for /etc/X11/xdm/Xservers
No changes for /etc/X11/xdm/xdm-config”Ezt kaptam amikor beírtam a felső utasítást. Mit ronthattam el?
Lesem Én azt az Angol nyelvűt, de semmit sem értek belőle…
Lesem Én azt az Angol nyelvűt, de semmit sem értek belőle…
Ugyan olyanok a beállítások gentoo alatt is mint a suse-ban?
Ugyan olyanok a beállítások gentoo alatt is mint a suse-ban?
vasy05 wrote:A beryl-manager-t rootkéne futtatod vagy sima felhasználóként?Sima felhasználóként akarom futtatni a berylt. Feltelepítettem mind a beryl-t, mind az xgl-t, ám az xgl-t nem állítottam még be. Van erre ötlet?
vasy05 wrote:A beryl-manager-t rootkéne futtatod vagy sima felhasználóként?Sima felhasználóként akarom futtatni a berylt. Feltelepítettem mind a beryl-t, mind az xgl-t, ám az xgl-t nem állítottam még be. Van erre ötlet?
-
SzerzőBejegyzés