uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Karácsony. #2145052
    uzsolt
    Felhasználó

      Mert pont megkérdezted.

      Hozzászólás: Karácsony. #2145053
      uzsolt
      Felhasználó

        Mert pont megkérdezted.

        Hozzászólás: Adatvesztés, ext2-es fsck futtatás ext3-on #2178220
        uzsolt
        Felhasználó

          Gondolom, azóta nem mountoltad. Ekkor érdemes lehet a /dev/hdxy „fájlt” (vagy sdxy) dd-vel lemásolni, és azon kísérletezni, pl. egy fsck.ext3-at megpróbálni. Csak egy kérdés: amikor lefuttattad, nem nyivákolt, hogy nem ismeri fel ext2-nek a fájlrendszert?

          Hozzászólás: Adatvesztés, ext2-es fsck futtatás ext3-on #2178221
          uzsolt
          Felhasználó

            Gondolom, azóta nem mountoltad. Ekkor érdemes lehet a /dev/hdxy „fájlt” (vagy sdxy) dd-vel lemásolni, és azon kísérletezni, pl. egy fsck.ext3-at megpróbálni. Csak egy kérdés: amikor lefuttattad, nem nyivákolt, hogy nem ismeri fel ext2-nek a fájlrendszert?

            Hozzászólás: Karácsony. #2145048
            uzsolt
            Felhasználó
              attila1964 wrote:
              (Felkiáltásod közben választ kerestél az újonnan beállt helyzet közepette keletkezett problémád megoldására, vagyis kérdeztél…)

              És ha a „kérdés” költői kérdés? Tehát ha nem keres választ? 😀

              Hozzászólás: Karácsony. #2145049
              uzsolt
              Felhasználó
                attila1964 wrote:
                (Felkiáltásod közben választ kerestél az újonnan beállt helyzet közepette keletkezett problémád megoldására, vagyis kérdeztél…)

                És ha a „kérdés” költői kérdés? Tehát ha nem keres választ? 😀

                Hozzászólás: KIWI 8.12; telepítési tapasztalatok #2178184
                uzsolt
                Felhasználó
                  flambi wrote:
                  Örülnék tehát, ha  Ti is közölnétek  még  ezen KIWIs tesztgépeitekről pl;
                  A felkérés megtisztelő, de nem fogom letölteni, és telepíteni csak egy számadat miatt.
                  Hozzászólás: KIWI 8.12; telepítési tapasztalatok #2178185
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    flambi wrote:
                    Örülnék tehát, ha  Ti is közölnétek  még  ezen KIWIs tesztgépeitekről pl;
                    A felkérés megtisztelő, de nem fogom letölteni, és telepíteni csak egy számadat miatt.
                    Hozzászólás: Társasjátékok linuxra #2178202
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      l_lorincz wrote:
                      Törölve. 🙂

                      Kicsit félreérthető.

                      Hozzászólás: Társasjátékok linuxra #2178203
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        l_lorincz wrote:
                        Törölve. 🙂

                        Kicsit félreérthető.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 9,618