Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mert pont megkérdezted.
Mert pont megkérdezted.
Gondolom, azóta nem mountoltad. Ekkor érdemes lehet a /dev/hdxy „fájlt” (vagy sdxy) dd-vel lemásolni, és azon kísérletezni, pl. egy fsck.ext3-at megpróbálni. Csak egy kérdés: amikor lefuttattad, nem nyivákolt, hogy nem ismeri fel ext2-nek a fájlrendszert?
Gondolom, azóta nem mountoltad. Ekkor érdemes lehet a /dev/hdxy „fájlt” (vagy sdxy) dd-vel lemásolni, és azon kísérletezni, pl. egy fsck.ext3-at megpróbálni. Csak egy kérdés: amikor lefuttattad, nem nyivákolt, hogy nem ismeri fel ext2-nek a fájlrendszert?
attila1964 wrote:(Felkiáltásod közben választ kerestél az újonnan beállt helyzet közepette keletkezett problémád megoldására, vagyis kérdeztél…)És ha a „kérdés” költői kérdés? Tehát ha nem keres választ? 😀
attila1964 wrote:(Felkiáltásod közben választ kerestél az újonnan beállt helyzet közepette keletkezett problémád megoldására, vagyis kérdeztél…)És ha a „kérdés” költői kérdés? Tehát ha nem keres választ? 😀
flambi wrote:Örülnék tehát, ha Ti is közölnétek még ezen KIWIs tesztgépeitekről pl;
A felkérés megtisztelő, de nem fogom letölteni, és telepíteni csak egy számadat miatt.flambi wrote:Örülnék tehát, ha Ti is közölnétek még ezen KIWIs tesztgépeitekről pl;
A felkérés megtisztelő, de nem fogom letölteni, és telepíteni csak egy számadat miatt.l_lorincz wrote:Törölve. 🙂Kicsit félreérthető.
l_lorincz wrote:Törölve. 🙂Kicsit félreérthető.
-
SzerzőBejegyzés