Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Esetleg egy dmesg | tail -n 20 jobb lesz, mert azért elég hosszú az a dmesg kimenet.
Légy oly kedves nyitni egy terminált, és amikor rádugod a gépre a vinyódat, és kiböki a szemed ezzel az üzenettel, egy dmesg | tail parancsot kiadni, és a kimenetét idemásolni (kijelölöd, majd a középső gombbal beilleszted).
Légy oly kedves nyitni egy terminált, és amikor rádugod a gépre a vinyódat, és kiböki a szemed ezzel az üzenettel, egy dmesg | tail parancsot kiadni, és a kimenetét idemásolni (kijelölöd, majd a középső gombbal beilleszted).
Na, csak sikerült értelmeznem azt a sort 😉 Ext2/3 fájlrendszernek minek GID opció? Ext2/3 fájlrendszeren van „linux-kompatibilis” felhasználó/csoport kezelés…
Azt az automount-ot nem így érdemes csinálni. Nem tudom, Suse alatt hogy lehet állítgatni, de javaslom, hogy a yast-ban nézz szét! Egy suse-hoz jobban értő biztosan el tudja mondani, mit kell csinálni, meg milyen automount van benne, de a suse honlapján is biztos van valami leírás.Na, csak sikerült értelmeznem azt a sort 😉 Ext2/3 fájlrendszernek minek GID opció? Ext2/3 fájlrendszeren van „linux-kompatibilis” felhasználó/csoport kezelés…
Azt az automount-ot nem így érdemes csinálni. Nem tudom, Suse alatt hogy lehet állítgatni, de javaslom, hogy a yast-ban nézz szét! Egy suse-hoz jobban értő biztosan el tudja mondani, mit kell csinálni, meg milyen automount van benne, de a suse honlapján is biztos van valami leírás.kisbetu wrote:Tony Magic wrote:attila1964 wrote:Pl. a Google-on…Inkább ne is szólalj meg, ha csak ennyi telik tőled.
Hidd el, neki bevált.
Tíz linuxos közül kilenc ezt ajánlja?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:attila1964 wrote:Pl. a Google-on…Inkább ne is szólalj meg, ha csak ennyi telik tőled.
Hidd el, neki bevált.
Tíz linuxos közül kilenc ezt ajánlja?
Milyen szemét probléma volt ez…
Milyen szemét probléma volt ez…
Tipikus windows-kiírás:
„A rendszer lehet, hogy lassabb a megszokottnál.”„This process should complete shortly.”
Vagy ha mégsem, indítsa újra a számítógépet. -
SzerzőBejegyzés