uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: USB HDD mount probléma #2153516
    uzsolt
    Felhasználó

      Esetleg egy dmesg | tail -n 20 jobb lesz, mert azért elég hosszú az a dmesg kimenet.

      Hozzászólás: USB HDD mount probléma #2153507
      uzsolt
      Felhasználó

        Légy oly kedves nyitni egy terminált, és amikor rádugod a gépre a vinyódat, és kiböki a szemed ezzel az üzenettel, egy dmesg | tail parancsot kiadni, és a kimenetét idemásolni (kijelölöd, majd a középső gombbal beilleszted).

        Hozzászólás: USB HDD mount probléma #2153508
        uzsolt
        Felhasználó

          Légy oly kedves nyitni egy terminált, és amikor rádugod a gépre a vinyódat, és kiböki a szemed ezzel az üzenettel, egy dmesg | tail parancsot kiadni, és a kimenetét idemásolni (kijelölöd, majd a középső gombbal beilleszted).

          Hozzászólás: hal korábbi verzió #2177928
          uzsolt
          Felhasználó

            Na, csak sikerült értelmeznem azt a sort 😉 Ext2/3 fájlrendszernek minek GID opció? Ext2/3 fájlrendszeren van „linux-kompatibilis” felhasználó/csoport kezelés…
            Azt az automount-ot nem így érdemes csinálni. Nem tudom, Suse alatt hogy lehet állítgatni, de javaslom, hogy a yast-ban nézz szét! Egy suse-hoz jobban értő biztosan el tudja mondani, mit kell csinálni, meg milyen automount van benne, de a suse honlapján is biztos van valami leírás.

            Hozzászólás: hal korábbi verzió #2177929
            uzsolt
            Felhasználó

              Na, csak sikerült értelmeznem azt a sort 😉 Ext2/3 fájlrendszernek minek GID opció? Ext2/3 fájlrendszeren van „linux-kompatibilis” felhasználó/csoport kezelés…
              Azt az automount-ot nem így érdemes csinálni. Nem tudom, Suse alatt hogy lehet állítgatni, de javaslom, hogy a yast-ban nézz szét! Egy suse-hoz jobban értő biztosan el tudja mondani, mit kell csinálni, meg milyen automount van benne, de a suse honlapján is biztos van valami leírás.

              Hozzászólás: mobil internet #2177584
              uzsolt
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Tony Magic wrote:
                attila1964 wrote:
                Pl. a Google-on…

                Inkább ne is szólalj meg, ha csak ennyi telik tőled.

                Hidd el, neki bevált.

                Tíz linuxos közül kilenc ezt ajánlja?

                Hozzászólás: mobil internet #2177585
                uzsolt
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  attila1964 wrote:
                  Pl. a Google-on…

                  Inkább ne is szólalj meg, ha csak ennyi telik tőled.

                  Hidd el, neki bevált.

                  Tíz linuxos közül kilenc ezt ajánlja?

                  Hozzászólás: kuka eltűnt #2177895
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Milyen szemét probléma volt ez…

                    Hozzászólás: kuka eltűnt #2177896
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Milyen szemét probléma volt ez…

                      Hozzászólás: 11.0 lelassult a kiírás szerint. #2177948
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Tipikus windows-kiírás:
                        „A rendszer lehet, hogy lassabb a megszokottnál.”

                        „This process should complete shortly.”
                        Vagy ha mégsem, indítsa újra a számítógépet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 9,618