uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Windows VPN-hez csatlakozni linux-szal? #2190798
    uzsolt
    Felhasználó
      linuxforum wrote:
      Nálam Gnome megy, így alapból nem települt a kvpn, és eléggé el nem ítélhető módon, ezt sem ismertem, én balga … 🙁

      Viszont a csomagkezelődben rá lehet keresni arra a kulcsszóra, hogy vpn.

      Hozzászólás: Operációs rendszer #2190975
      uzsolt
      Felhasználó

        Sok lesz az, hidd el nekem. De tudod mit? Bizonyíthatsz: írj egy helloworld-programot assemblyben! De hogy ne érje szó a ház elejét, hogy nem segítek (helyetted beírni a gugliba azt a szót, hogy assembly):
        http://prog.hu/cikkek/260/Bevezeto.html
        Ha meg egy komplett oprendszert akarsz látni, legalábbis a forrását, nézd meg a linux-kernelt. C-ben van, tehát „jobban érthető”, mintha assemblyben lenne.

        Hozzászólás: Operációs rendszer #2190976
        uzsolt
        Felhasználó

          Sok lesz az, hidd el nekem. De tudod mit? Bizonyíthatsz: írj egy helloworld-programot assemblyben! De hogy ne érje szó a ház elejét, hogy nem segítek (helyetted beírni a gugliba azt a szót, hogy assembly):
          http://prog.hu/cikkek/260/Bevezeto.html
          Ha meg egy komplett oprendszert akarsz látni, legalábbis a forrását, nézd meg a linux-kernelt. C-ben van, tehát „jobban érthető”, mintha assemblyben lenne.

          Hozzászólás: letöltések #2190969
          uzsolt
          Felhasználó
            Hozzászólás: letöltések #2190970
            uzsolt
            Felhasználó
              Hozzászólás: Operációs rendszer #2190971
              uzsolt
              Felhasználó

                És ki az, aki már írt akár egy helloworld programot közületek (nem feltétlenül assembly-n, bármilyen nyelven)? Nem lesz ez egy „kicsit” nagy falat? Először meg kellene tanulni programozni, hardveres működéssel tisztában lenni, stb.

                „Okosságok innen-onnan” 😀

                Hozzászólás: Operációs rendszer #2190972
                uzsolt
                Felhasználó

                  És ki az, aki már írt akár egy helloworld programot közületek (nem feltétlenül assembly-n, bármilyen nyelven)? Nem lesz ez egy „kicsit” nagy falat? Először meg kellene tanulni programozni, hardveres működéssel tisztában lenni, stb.

                  „Okosságok innen-onnan” 😀

                  uzsolt
                  Felhasználó

                    A blackPanther OS ingyenes terjesztés, de a legfrissebb verziója mindig a blackPanther márkanevű terméket vásárlók kiváltsága és az csak eggyel nagyobb verzió megjelenése után tölthető le szabadon.

                    Ezért tesztelik már a népek itt már a nulladik rc óta, meg a megjelent stabil változatot is. Nem baj, jó, ha az öt éve megjelent változatokat még egyszer áttesztelik.
                    Amúgy viszlát!

                    uzsolt
                    Felhasználó

                      A blackPanther OS ingyenes terjesztés, de a legfrissebb verziója mindig a blackPanther márkanevű terméket vásárlók kiváltsága és az csak eggyel nagyobb verzió megjelenése után tölthető le szabadon.

                      Ezért tesztelik már a népek itt már a nulladik rc óta, meg a megjelent stabil változatot is. Nem baj, jó, ha az öt éve megjelent változatokat még egyszer áttesztelik.
                      Amúgy viszlát!

                      Hozzászólás: letöltések #2190943
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Vannak olyan programok, amelyek kiszedik belőle a hangot közvetlenül is, legalábbis úgy rémlik. Megadod neki a linket, oszt’ meg is van. Persze mindenestül (videóstól-hangostól) sok program megcsinálja.

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 9,618