Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
linuxforum wrote:Nálam Gnome megy, így alapból nem települt a kvpn, és eléggé el nem ítélhető módon, ezt sem ismertem, én balga … 🙁
Viszont a csomagkezelődben rá lehet keresni arra a kulcsszóra, hogy vpn.
Sok lesz az, hidd el nekem. De tudod mit? Bizonyíthatsz: írj egy helloworld-programot assemblyben! De hogy ne érje szó a ház elejét, hogy nem segítek (helyetted beírni a gugliba azt a szót, hogy assembly):
http://prog.hu/cikkek/260/Bevezeto.html
Ha meg egy komplett oprendszert akarsz látni, legalábbis a forrását, nézd meg a linux-kernelt. C-ben van, tehát „jobban érthető”, mintha assemblyben lenne.Sok lesz az, hidd el nekem. De tudod mit? Bizonyíthatsz: írj egy helloworld-programot assemblyben! De hogy ne érje szó a ház elejét, hogy nem segítek (helyetted beírni a gugliba azt a szót, hogy assembly):
http://prog.hu/cikkek/260/Bevezeto.html
Ha meg egy komplett oprendszert akarsz látni, legalábbis a forrását, nézd meg a linux-kernelt. C-ben van, tehát „jobban érthető”, mintha assemblyben lenne.És ki az, aki már írt akár egy helloworld programot közületek (nem feltétlenül assembly-n, bármilyen nyelven)? Nem lesz ez egy „kicsit” nagy falat? Először meg kellene tanulni programozni, hardveres működéssel tisztában lenni, stb.
„Okosságok innen-onnan” 😀
És ki az, aki már írt akár egy helloworld programot közületek (nem feltétlenül assembly-n, bármilyen nyelven)? Nem lesz ez egy „kicsit” nagy falat? Először meg kellene tanulni programozni, hardveres működéssel tisztában lenni, stb.
„Okosságok innen-onnan” 😀
A blackPanther OS ingyenes terjesztés, de a legfrissebb verziója mindig a blackPanther márkanevű terméket vásárlók kiváltsága és az csak eggyel nagyobb verzió megjelenése után tölthető le szabadon.
Ezért tesztelik már a népek itt már a nulladik rc óta, meg a megjelent stabil változatot is. Nem baj, jó, ha az öt éve megjelent változatokat még egyszer áttesztelik.
Amúgy viszlát!A blackPanther OS ingyenes terjesztés, de a legfrissebb verziója mindig a blackPanther márkanevű terméket vásárlók kiváltsága és az csak eggyel nagyobb verzió megjelenése után tölthető le szabadon.
Ezért tesztelik már a népek itt már a nulladik rc óta, meg a megjelent stabil változatot is. Nem baj, jó, ha az öt éve megjelent változatokat még egyszer áttesztelik.
Amúgy viszlát!Vannak olyan programok, amelyek kiszedik belőle a hangot közvetlenül is, legalábbis úgy rémlik. Megadod neki a linket, oszt’ meg is van. Persze mindenestül (videóstól-hangostól) sok program megcsinálja.
-
SzerzőBejegyzés