Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csaba wrote:3. Mondjuk egy másik országban még mint utolsó utáni rendszergazda-helyettes is egy nagyságrenddel többet lehet keresni mint itt…
Egyik régi cimbim németországban lévő szervereket felügyel. Pedig Debrecenben dolgozik. 🙂
csaba wrote:3. Mondjuk egy másik országban még mint utolsó utáni rendszergazda-helyettes is egy nagyságrenddel többet lehet keresni mint itt…Egyik régi cimbim németországban lévő szervereket felügyel. Pedig Debrecenben dolgozik. 🙂
Én az RHCT-t vállalnám be, ha választanom kellene. (Bár ott tartanék, hogy ezekből választok 🙂 )
Igaz, hogy nagy a kockázat, mert drága, és mi lesz, ha nem sikerül. De legalább adnak vigaszdíjat. ;D
Plusz igazán rangos végzettség. (kb 40-50 embernek van Magyarországon.)
Lehet, hogy ismered, de itt van a témáról pár link:http://www.sys-admin.hu/news.php?extend.10
https://www.redhat.com/certification/rhce/prep_guide/Plusz gyakorolni is tudsz, mivel a CentOS lényegében egy újraépített RH. Valamint a Redhat oldalán irdatlan mennyiségű szakirodalom van.
Egyszóval: hajrá! Ha ezt megcsinálod mindenképpen írj róla, hogy milyen volt.
Frissítés:
Soltan írt a tapasztalatiról a blogban.Én az RHCT-t vállalnám be, ha választanom kellene. (Bár ott tartanék, hogy ezekből választok 🙂 )
Igaz, hogy nagy a kockázat, mert drága, és mi lesz, ha nem sikerül. De legalább adnak vigaszdíjat. ;D
Plusz igazán rangos végzettség. (kb 40-50 embernek van Magyarországon.)
Lehet, hogy ismered, de itt van a témáról pár link:http://www.sys-admin.hu/news.php?extend.10
https://www.redhat.com/certification/rhce/prep_guide/Plusz gyakorolni is tudsz, mivel a CentOS lényegében egy újraépített RH. Valamint a Redhat oldalán irdatlan mennyiségű szakirodalom van.
Egyszóval: hajrá! Ha ezt megcsinálod mindenképpen írj róla, hogy milyen volt.
Frissítés:
Soltan írt a tapasztalatiról a blogban.Egyetértek Elacival és sk-skubaval. Rövid riport volt. De riport volt. 🙂
Egy nyüves pringvint tényleg mutathattak volna. Legalább azt, hogy milyen jópofa. 😀Egyetértek Elacival és sk-skubaval. Rövid riport volt. De riport volt. 🙂
Egy nyüves pringvint tényleg mutathattak volna. Legalább azt, hogy milyen jópofa. 😀Joco8192 wrote:Szerbusztok a függőségei változtak?Én úgy láttam nem. Alig különbözik a 2.0-tól. A legnagyobb újítás a netes játék, de azt meg nem tudom kipróbálni.
Joco8192 wrote:Szerbusztok a függőségei változtak?Én úgy láttam nem. Alig különbözik a 2.0-tól. A legnagyobb újítás a netes játék, de azt meg nem tudom kipróbálni.
Töltöm, fordítom, írom.. a tapasztalatokat. ;D
Töltöm, fordítom, írom.. a tapasztalatokat. ;D
-
SzerzőBejegyzés