xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: O és P betûk felcserélõdtek #2047108
    xcut
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Az meg mi a lóhere?????????????

      Miért kell olyan dolgokról teljes mellszélességgel baromságokat írni, amirõl fingotok sincs?

      (a hímtag lecserélése én voltam, az automatizált csere nem.)

      Hozzászólás: O és P betûk felcserélõdtek #2047101
      xcut
      Felhasználó

        EPROM reset, ha bátor vagy…

        Hozzászólás: HTML + Flash #2047094
        xcut
        Felhasználó

          nvu, vagy ilyesmi lesz a barátod, html-re meg quanta vagy bluefish…

          Hozzászólás: PHP #2024525
          xcut
          Felhasználó
            goraki wrote:
            Elvileg php-n belül fopen-nel vagy sockettal letölthetsz és megjelenítheted, de a belsõ hivatkozásokat picit nehéz lesz át írni, hogy arra az oldalra mutasson és nem a tiéden belûre. Inkább maradj szerintem az iframe-nél. Meg ha ingyenes szolgáltatón van az oldalad  akkor meg õk egyenessen tiltják is.

            a belsõ hivatkozásokat egy sima str_replace()-cel el lehet intézni…

            Hozzászólás: PHP #2024524
            xcut
            Felhasználó
              str2etboy wrote:
              van egy szervere a sulinak, ami nyitott bizonyos portokon a világháló felé, viszont minden porton nyitott a belsõ háló felé. A D
              Hozzászólás: PHP #2024523
              xcut
              Felhasználó
                sipdav wrote:
                Sziasztok! Más. Hogy lehet elkerülni azt, hogy pl.  az alábbi nagyon egyzserû kódban a böngészõben való elsõ megnyitáskor olyan hibaüzenet van, hogy ismeretlen számára a”név” változó.
                Hozzászólás: Fórum készítése #2047026
                xcut
                Felhasználó

                  Van egy könyv, az a címe, hogy PHP 24 óra alatt.

                  Hozzászólás: Mûvészeti Kávézó #2043779
                  xcut
                  Felhasználó

                    Akkor ontopic…

                    Hozzászólás: Mûvészeti Kávézó #2043774
                    xcut
                    Felhasználó
                      kayapo wrote:
                      xcut Isten vagy: „Szerintem a szabadság az, ha az ember önmaga választhatja meg a korlátait,…” szóval éljen a demokrácia!
                      :blink:
                      Ekkora demagógiát még nem hallottam! Persze lehet, hogy félre értek valamit. De ha filozófikusan fogom fel…
                      csak szimplán nem értek egyet! Szabadság az hogy fel tudod ismerni a korlátokat te állítottad fel, te teremtetted meg.

                      A demokrácia nem egészen ez elméletben… Ott adott lehetõségek közül választhatsz, az én esetemben pedig nincs elõre megadott halmaz.
                      Illetve ez max elméleti dolog, gyakorlatban nem mûködik. Azonkívül igaz ez még az alkotmányos monarchiára, ami szerintem a megvalósított rendszerek közül a legdemokratikusabb, és a leghatékonyabb.

                      Hozzászólás: AMV és MTV videóformátumok linux alatt? #2046399
                      xcut
                      Felhasználó

                        mencoderrel lehet wmv-be konvertálni… a másik 2 formátumot nem ismerem, de google-lel utána lehet nézni (anno így ismerkedtem meg az AMR formátummal)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 3,339