xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gentoo-n nincs net #1995454
    xcut
    Felhasználó

      — tárgytalan —

      Hozzászólás: PHP #2024496
      xcut
      Felhasználó

        kb így nézzen ki a fájl:
        #!/usr/bin/php
        [?php
        echo „Hello world!”;
        ?]

        (természetesen [ ] helyett kacsacsõr, csak valamiért a fórummotor nekem ilyeneket nem enged…)

        xcut
        Felhasználó
          kelemengabor wrote:
          Nemjó, az pont hogy nem kompatibilis minden rendszerrel 😛
          Inkább az animgifet! 😀

          de animgifben hogyan oldod meg, hogy az adott link felé víve az egérmutatót mondjuk megváltozzon a betûtípusa?

          xcut
          Felhasználó

            Ezen a nyomvonalon elindulva inkább flasht csinálj belõle, mert a linkeket még meg lehet oldani, de az animációkat már nem…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949065
            xcut
            Felhasználó

              Szerintetek mikorra kerül be a xen a kernelbe?

              xcut
              Felhasználó

                Ezért célszerû XHTML1.0+CSS2-t használni, mert tapasztalataim szerint az a legkompatibilisebb…

                Mikor tört el? Amikor az MS megvette a Mosaic-ot, és IE-t csinált belõle, majd kitalálta, hogy õ majd húdefogszabványokatcsinálni… de ez sok más téren is jelen van az MS-nél, a mai napig is, bár mintha manapság megtörtne eme tendencia….

                Hozzászólás: php futtatási probléma apache-on #2038257
                xcut
                Felhasználó

                  és a megfelelõ fájlba beírtad az addhandler sort is?

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006811
                  xcut
                  Felhasználó

                    nem bírok belépni a fórum beállításaimba… egy ideig tölt, majd nem történik semmi -.-

                    Hozzászólás: PHP #2024493
                    xcut
                    Felhasználó
                      str2etboy wrote:
                      hi mindenkinek…
                      ha jól tudom, akkor van lehetõség a PHP 4.x.x-tõl a PHP-t shellbõl futtatni vagy valami ilyesmi. szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek arra van lehetõség, hogy egy mappában lévõ PHP scriptekre sudo-val beállítom a jogokat (eddig még ok is lenne) és webes fgelületrõl exec vagy valami hasonló paranccsal meghívom és akkor az a sudo-ban beállított jogokkal futna?
                      Hozzászólás: Kocsma topik #1949064
                      xcut
                      Felhasználó

                        A Kenneth Branach-féle Hamlet filmfeldolgozás (1996-ban jelent meg) megvan valakinek? Neten kerestem, de a magyar szinkronos változatot nem találtam…
                        Ha valakinek megvan digitális változatban, legyen szives egy privát üzenetet küldeni… elõre is köszönöm.

                        http://www.tvfilm.hu/tvfilm/index.php?f=leiras&fid=6500

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 3,339