Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
és a linuxok csomagkezelõjének van egy hatalmas elõnye a wines installerhez képest: ha kijön az új verzió, felrakja, nem kell heti N weblapot áttúrni új verziókért, aztán letölt, kicsomagol, felrak… nekem ez jön be nagyon a csomagkezelésben, illetve, hogy nem a neten kell keresni, hanem „emerge -s valami”||”emerge -S valami”||”apt-cache search valami”… egyszerûbb szerintem.
sztem a telefon sw-vel vana baj, nekem T630-as BT-n sem mûködik, pontosabban állandóan timeout-ol
[align=right][snapback]148018[/snapback][/align]az én T630-asom BT-n keresztül úgy cserélgeti a fájlokat, hogy öröm nézni ^^
szerintem szerezzetek be egy flash bluetooth kártyát (5-6000 FT), és azzal könnyebb lesz.. bár én az enyémet nem bírtam UHU alatt belõni, csak Gentoo és Debian alatt… (Slackware és Yoper alatt nem próbáltam);
esetleg nézd meg a bchunk nevû programot, ha jól emléxem, hasonlót tud
[align=right][snapback]147771[/snapback][/align]köszi, ez úgy tûnik, hogy mûködik…
Usage is: bin2iso image.bin [image.iso]
[align=right][snapback]147473[/snapback][/align]ez eddig tiszta, sõt, világos is, használtam is már, csak most nem akarja megtalálni a bin fájlt…
pontosan akkor:Code:yorirou@diamond ~/iso/valami % bin2iso valami.binAug 3 2005, 15:01:27
bin2iso V1.9b – Converts RAW format (.bin) files to ISO/WAV format
Bob Doiron, ICQ#280251Check for updates at http://users.andara.com/~doiron
Error: Filename not found on first line of cuefile.
akkor ne gmplayer-bõl nyomasd, hanem simán parancssorból… ^^
elõre linux ^^ ez winen lehetetlen lenne ^^
a bin2iso az bin-bol iso-t csinal 🙂
rtfm
[align=right][snapback]147468[/snapback][/align]nekem is arra kellett volna, mert az iso-t lehet mountolni, a bin-t meg nem.
de lehet még arra is használni, hogy cue fájlt generáljon, sõt, kis trükkel még mds/mdf képfájlokból is tud isot csinálniakkor nagyon nincs más hátra, mint win boot
[align=right][snapback]147469[/snapback][/align]ha lenne olyanom… ^^
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=14810
Debianból Ubuntuba átmozgatva…killall gdm
tanácsom: rootként add ki a köv parancsokat:
Code:export XAUTHORITY=”${HOME}/.Xauthority”
ln -s /home/tekonyvtarad/.Xauthority ~
uhu-control-centerezek után _elvileg_ mennie kellene…
Wov.. úgy néz ki egy kicsit le vagyok maradva itt a suse környékén. Nem is tudtam, hogy van opensuse. Nahát. 😀 akkor megvan a köv disztro amit leszedek.
Az uhuval kezdéshez meg annyit fûznék hozzá, hogy kezdj azzal, ha egy debian alapú megbízható, nagy tudású, könnyen használható, de csúnya grafikus felülettel rendelkezõ rendszert szeretnél. Ez nálam sokat számít mondjuk. szeretem a Pretty-Style userfriendly disztrokat. A KDE3.4-nek nagyon örültem, mert sokkal közelebb kerültek ezzel ahhoz, hogy az átlag userek is linuxot használjanak.
[align=right][snapback]147427[/snapback][/align]kötözködés: az UHU nem debian alapú, csak a csomagkezelését vette át (ezt bizonyítja pl, hogy a .deb csomagok ugyanannyira inkompatibilisek az uhu-val, mint az rpm-ek.)
-
SzerzőBejegyzés