Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Igen, van egy ilyen aloldalam… Baj? Van sok más aloldalam is: Valláskritika, feminizmus… Sokrétu ember vagyok! Ettol fuggetlenul valoban szeretnék minél tobb Microsoft-, Windows- és BillGates-ellenes viccet összegyujteni mert bár elég mazsola vagyok a linuxban, de a kb 1 év ota amiota mertem áttérni rá nagyon megszerettem (nem ugy mint az Ablakok rendszert. Uhu1.2-t használok). Szerintem nemcsak az emlitett aloldalt érdemes megnéznetek de pld a
http://www.freeweb.hu/violazoli/Nagy_Ateista_Konyv.html linket is, aki ateista annak nagyon fog tetszeni szerintem, aki pedig nem az, az az agyát dobja el és kigyot-békát kiabál majd rám! Meg a feminista oldalon van olyan, hogy „miért felsobbrenduek a nök mint a férfiak”… Nagyon örulok ha felkeltettem a figyelmeteket munkásságom egyéb teruletei iránt, de ide valoban nem tériteni jottem, mindossze hogy kuldjetek M$ vicceket meg olvassátok amiket felraktam. Ugy vélem kell egy hely Magyarországra, ahol ezek a viccek ossze vannak gyujtve egy helyre. Egyéb vicceket nem gyujtok csak ezeket! (Illetve vannak még férfivicceim is, de azok kulon a feminizmus aloldalon).
[align=right][snapback]141831[/snapback][/align]leszeded a .deb-et, és felrakod forrásból…
Helló mindenki, van saját weboldalam, kinézetre igazán rém silány, de a tartalom a lényeg!
címe:Foglalkozom a mûveim népszerûsítésével (ugyanis író vagyok), akad sok ingyen letölthetõ kisregény és novella, egy teljes regény is, lehet hogy tetszik majd nektek,
ezenfelül foglalkozom valláskritikával és feminizmussal is. Van fórum is.Na de amiért ezt ide a linuxfórumba beírtam: Van egy rovatom
😛
(sz)a kernelben benne van minden cuccos, ami kell hozzá?
1.) a q3-nak van linuxos verziója is…
2.) kártyád, milyen drivert raktál fel, és rendesen átírtad-e az X szervered configját… ?Egy kérdésem azért lenne: megoldható lenne az, hogy ne ugráljon olyan gyorsan tovább?? szal, hogy képenként min. 2 másodpercet várjon????[align=right][snapback]141048[/snapback][/align]
két megoldásom van (2mp esetén):
a.) az FPS-t leveszed 0,5-re… ha nem engedi, akkor 1-re, és minden képet kétszerezel
b.) minden képet 50x-ezel ^^ (vmi aranyos kis perl scripttel pl)a könyvtár egy szimlink?
ideiglenes megoldás: csinálj egy lapot, ami egybõl redirect-eli, vagy egy kezdõlapot…
Sziasztok!
Linux Debian-t használok, amin Apache 2.0.54 / PHP4 / MySQL4 fut. Ez azért kellett, mert létrehoztam egy PHP-s galériát. Ott még a help alapján sikerült MySQL-ben felhasználót létrehoznom, de most saját blogot szeretnék létrehozni amihez már nem sikerül.
Mi a parancs a user létrehozásához? Kis google keresés után csak ezt találtam: „Help: mysql_setpermission –help. ” – ez valahogy nem jött be.Ez milyen cucc ? webkamera , digifényképezõ ?
[align=right][snapback]141027[/snapback][/align]STFG ^.-
-
SzerzőBejegyzés