xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922782
    xcut
    Felhasználó

      Igen, van egy ilyen aloldalam… Baj? Van sok más aloldalam is: Valláskritika, feminizmus… Sokrétu ember vagyok! Ettol fuggetlenul valoban szeretnék minél tobb Microsoft-, Windows- és BillGates-ellenes viccet összegyujteni mert bár elég mazsola vagyok a linuxban, de a kb 1 év ota amiota mertem áttérni rá nagyon megszerettem (nem ugy mint az Ablakok rendszert. Uhu1.2-t használok). Szerintem nemcsak az emlitett aloldalt érdemes megnéznetek de pld a
      http://www.freeweb.hu/violazoli/Nagy_Ateista_Konyv.html linket is, aki ateista annak nagyon fog tetszeni szerintem, aki pedig nem az, az az agyát dobja el és kigyot-békát kiabál majd rám! Meg a feminista oldalon van olyan, hogy „miért felsobbrenduek a nök mint a férfiak”…  Nagyon örulok ha felkeltettem a figyelmeteket munkásságom egyéb teruletei iránt, de ide valoban nem tériteni jottem, mindossze hogy kuldjetek M$ vicceket meg olvassátok amiket felraktam. Ugy vélem kell egy hely Magyarországra, ahol ezek a viccek ossze vannak gyujtve egy helyre. Egyéb vicceket nem gyujtok csak ezeket! (Illetve vannak még férfivicceim is, de azok kulon a feminizmus aloldalon).
      [align=right][snapback]141831[/snapback][/align]

      Hozzászólás: apache2-php4-mysql #2023227
      xcut
      Felhasználó

        leszeded a .deb-et, és felrakod forrásból…

        Hozzászólás: vicc #1922771
        xcut
        Felhasználó

          Helló mindenki, van saját weboldalam, kinézetre igazán rém silány, de a tartalom a lényeg!
          címe:

          http://www.violazoli.fw.hu

          Foglalkozom a mûveim népszerûsítésével (ugyanis író vagyok), akad sok ingyen letölthetõ kisregény és novella, egy teljes regény is, lehet hogy tetszik majd nektek,
          ezenfelül foglalkozom valláskritikával és feminizmussal is. Van fórum is.

          Na de amiért ezt ide a linuxfórumba beírtam: Van egy rovatom

          😛
          (sz)

          Hozzászólás: Mount #2023155
          xcut
          Felhasználó

            a kernelben benne van minden cuccos, ami kell hozzá?

            Hozzászólás: quake3 aréna #2022989
            xcut
            Felhasználó

              1.) a q3-nak van linuxos verziója is…
              2.) kártyád, milyen drivert raktál fel, és rendesen átírtad-e az X szervered configját… ?

              Hozzászólás: jpg-bõl videó? #2022780
              xcut
              Felhasználó

                Egy kérdésem azért lenne: megoldható lenne az, hogy ne ugráljon olyan gyorsan tovább?? szal, hogy képenként min. 2 másodpercet várjon????[align=right][snapback]141048[/snapback][/align]

                két megoldásom van (2mp esetén):
                a.) az FPS-t leveszed 0,5-re… ha nem engedi, akkor 1-re, és minden képet kétszerezel
                b.) minden képet 50x-ezel ^^ (vmi aranyos kis perl scripttel pl)

                Hozzászólás: Apache2 – Blog #2022807
                xcut
                Felhasználó

                  a könyvtár egy szimlink?

                  ideiglenes megoldás: csinálj egy lapot, ami egybõl redirect-eli, vagy egy kezdõlapot…

                  Hozzászólás: Blog – MySQL #2022626
                  xcut
                  Felhasználó

                    Sziasztok!

                    Linux Debian-t használok, amin Apache 2.0.54 / PHP4 / MySQL4 fut. Ez azért kellett, mert létrehoztam egy PHP-s galériát. Ott még a help alapján sikerült MySQL-ben felhasználót létrehoznom, de most saját blogot szeretnék létrehozni amihez már nem sikerül.
                    Mi a parancs a user létrehozásához? Kis google keresés után csak ezt találtam: „Help: mysql_setpermission –help. ” – ez valahogy nem jött be.

                    Hozzászólás: Linux(és akik nincsenek mögötte):) #2022703
                    xcut
                    Felhasználó

                      Ez milyen cucc ? webkamera , digifényképezõ ?
                      [align=right][snapback]141027[/snapback][/align]

                      STFG ^.-

                      Hozzászólás: Celeron 2000, videokartya-vezerlo beallitasa #2022678
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 3,339