Hálózati beállítás

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1901247
    admin
    Adminisztrátor

      Az RC2.1-ben az UHU Vezérlõpulttal be lehetett állítani, ezt az uhu-control-center paranccsal indíthatod el.

      #1901248
      admin
      Adminisztrátor

        Hali!

        #1901249
        admin
        Adminisztrátor

          ?

          #1901250
          admin
          Adminisztrátor

            Hi!

            Most ismerkedem a linuxal.
            Nemtudnátok segíteni abban, hogy hogyan tudnám felismertetni a második hálókártyát az UHU- val?

            #1901251
            admin
            Adminisztrátor

              Légyszi sesítsetek! Tegnapelõtt telepítettem az uhulinuxot.
              HSP56Micromodemmel (belsõ) netezek. Windowssal simán mûködik. Az XP még drivert sem kér hozzá,felismeri. Linuxnál hiába állítottam be a tárcsázóban a kapcsolatot, csak tárcsáz, tárcsáz,tárcsáz…
              Még azt a kis pittyegést sem hallom, amit a fellépéskor ad a modem. Mi lehet a baj? Nem jól állítottam be a kapcsolatot? Szerintem igen. A súgóból néztem,hogyan kell. Vagy nem ismeri fel az uhulinux a modemet? Gyorsan válaszoljatok légyszi,mert a múltkor is gondom volt a telepítéssel,arra sem kaptam választ. Az emilem [email protected]

              Kösz.

              #1901252
              admin
              Adminisztrátor

                Hi!

                Most ismerkedem a linuxal.
                Nemtudnátok segíteni abban, hogy hogyan tudnám felismertetni a második hálókártyát az UHU- val?

                Az UHU vezérlõpultban látod?
                ha igen, adj neki IP-t, netmask-ot, majd utána terminálban root-ként adj ki egy ifconfig eth1-et, és egy ifup eth1-et

                #1901253
                admin
                Adminisztrátor

                  Hi!

                  Most ismerkedem a linuxal.
                  Nemtudnátok segíteni abban, hogy hogyan tudnám felismertetni a második hálókártyát az UHU- val?

                  Az UHU vezérlõpultban látod?
                  ha igen, adj neki IP-t, netmask-ot, majd utána terminálban root-ként adj ki egy ifconfig eth1-et, és egy ifup eth1-et

                  Beraktam az ISA- s halyett egy PCI- ost és igy már mûködik.
                  Köszi a segitseget!

                  #1868894
                  csaba
                  Felhasználó
                  8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.