Légyszi sesítsetek! Tegnapelõtt telepítettem az uhulinuxot.
HSP56Micromodemmel (belsõ) netezek. Windowssal simán mûködik. Az XP még drivert sem kér hozzá,felismeri. Linuxnál hiába állítottam be a tárcsázóban a kapcsolatot, csak tárcsáz, tárcsáz,tárcsáz…
Még azt a kis pittyegést sem hallom, amit a fellépéskor ad a modem. Mi lehet a baj? Nem jól állítottam be a kapcsolatot? Szerintem igen. A súgóból néztem,hogyan kell. Vagy nem ismeri fel az uhulinux a modemet? Gyorsan válaszoljatok légyszi,mert a múltkor is gondom volt a telepítéssel,arra sem kaptam választ. Az emilem [email protected]
Kösz.