miért nincs egerem??

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1907818
    admin
    Adminisztrátor

      inditsad el a mouse-config paranccsal az egér beállítást…..

      #1907819
      admin
      Adminisztrátor

        Nekem is volt ilyen gondom, mert a gépben van PS/2-es csatlakozó, de én soros egeret használok. Jelentkezz be root-ként és a /etc/X11/Xf86config-ban írd át az UHU-Mouse szekcióban a protokollt PS/2-rõl Microsoft-ra, a /dev/gpmdata-t pedig /dev/ttyS0-ra. Indítsd újra az X-et, lõdd ki a gpm-et (root ként írd be gpm -k), és menni fog

        #1869932
        csaba
        Felhasználó

          installtól kezdve nem mozdul meg a nyilacska a linuxomban mé van ez? mit csináljak hogy érzékelje?
          már átdugtostam mindhová az egeret de nem mozdul.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.