fájlrendszer probléma

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1908700
    admin
    Adminisztrátor

      A vinyóhiba nagyon valószínû, mostanában a vincsik nagyon gyakran hibásodnak meg a vétel utáni pár hónapban, ha a számtech bolt is megtalálja a hibát, akkor cserélik, de van, hogy a meg em nézik. és úgy adnak egy újat…

      #1908701
      admin
      Adminisztrátor

        ez valószinüleg az elektronika vagy a fej hobájából keletkezõ logikai hiba….. kellemetlen mert általában ezzel nehéz érvényesíteni a gart… célszerû lenne megformázni majd nagyobb fájlokat pl iso-t rámásolni meg ujra és ujra….. ha jelntkezik a hiba akkor javaslom az ide felöli oldalon a 12 v huzogatást :)) így egyszerüsödik a hiba

        #1870021
        csaba
        Felhasználó

          Néhány hete vettem egy 80 Gb-os Maxtor vinyót. Felraktam rá az UHU-t
          ext3-as fájlrendszerrel, de pár nap használat után sérült fájlrendszert jelzett.
          Lefutattam a fsck-t, ami kijavította, de 50 hibás blokkot is talált.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.