Grafikus bejelentkezõ oldal helyett hibaüzenet

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Grafikus bejelentkezõ oldal helyett hibaüzenet

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1909039
    admin
    Adminisztrátor

      Hát ez egyszer nekem is vót!

      #1909040
      admin
      Adminisztrátor

        Schanda!

        Szóval akkor nem vagyok egyedül ezzel a hibával.

        Leírnád pontosan lépésrõl lépésre mit kell tennem?
        Kipróbáltam amit írtál. de a gdmsetup indításakor nem történt semmi, csak valami hibaüzenet. Sajnos nem vagyok teljesen profi linuxból.

        #1909041
        admin
        Adminisztrátor
          #1909042
          admin
          Adminisztrátor

            Köszi, azóta megoldódott a probléma.
            Egy apt-get update/upgrade óta m?ködik.

            #1870085
            csaba
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Tud-e valaki gyógyírt a következõ problémára:

              Miután kiléptem szabályosan a Gnome-ból, minden ok nélkül a következõ (grafikus) üzenet fogad a bejelentkezõ oldal helyett:

              „A grafikus üdvözlõ témája sérült. Nem tartalmaz
              definíciót a felhasználói név/jelszó beviteli elemhez.”

              Mindez kb 2 nappal az installálás után. Az UHU-Linux ezáltal teljesen használhatatlan lett, úgy hogy bármilyen segítséget örömmel veszek.

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.