Grafikus bejelentkezõ oldal helyett hibaüzenet Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Grafikus bejelentkezõ oldal helyett hibaüzenet This topic has 4 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 22 years, 11 months telt el by admin. 5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5 Szerző Bejegyzés 2003-07-13-18:46 #1909039 adminAdminisztrátor Hát ez egyszer nekem is vót! 2003-07-13-19:06 #1909040 adminAdminisztrátor Schanda! Szóval akkor nem vagyok egyedül ezzel a hibával. Leírnád pontosan lépésrõl lépésre mit kell tennem? Kipróbáltam amit írtál. de a gdmsetup indításakor nem történt semmi, csak valami hibaüzenet. Sajnos nem vagyok teljesen profi linuxból. 2003-07-22-20:43 #1909041 adminAdminisztrátor 2003-07-31-06:21 #1909042 adminAdminisztrátor Köszi, azóta megoldódott a probléma. Egy apt-get update/upgrade óta m?ködik. 2009-12-04-19:55 #1870085 csabaFelhasználó Sziasztok! Tud-e valaki gyógyírt a következõ problémára: Miután kiléptem szabályosan a Gnome-ból, minden ok nélkül a következõ (grafikus) üzenet fogad a bejelentkezõ oldal helyett: „A grafikus üdvözlõ témája sérült. Nem tartalmaz definíciót a felhasználói név/jelszó beviteli elemhez.” Mindez kb 2 nappal az installálás után. Az UHU-Linux ezáltal teljesen használhatatlan lett, úgy hogy bármilyen segítséget örömmel veszek. Szerző Bejegyzés 5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés