A problemadnak igazabol nincs koze a bejelentkezes kezelohoz. En is talalkoztam mar megfagyott billentyuzettel, de ez altalaban egy ujrainditas utan elmulik. Sot, lehet, hogy elegendo egy X ujrainditas.
Szóval! Az a Problémám, hogy le akartam cserélni a bejelentkezés-kezelõt Gnome-ról KDE-re. Nagy nehezen sikerült is. De sajna bejelentkezéskor v.mi miatt nem tudom használni a billentyûzetet, csak az egeret. E miatt nem tudok KDE alatt bejelentkezni, mert ugye a jelszót valahogy be kéne írni. Már azt hittem, hogy sehogy se fogok tudni bejelentkezni, de sikerült Gnome bej-kezelõre váltanom és úgy bejelentkeznem.