Bejelentkezés-kezelõ gondok!

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Bejelentkezés-kezelõ gondok!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1910581
    admin
    Adminisztrátor

      A problemadnak igazabol nincs koze a bejelentkezes kezelohoz. En is talalkoztam mar megfagyott billentyuzettel, de ez altalaban egy ujrainditas utan elmulik. Sot, lehet, hogy elegendo egy X ujrainditas.

      Laci

      #1910582
      admin
      Adminisztrátor

        Attól sem múlt el, de azóta már megoldottam a problémát. Mimdenesetre köszi.
        József

        #1870320
        csaba
        Felhasználó

          Szóval! Az a Problémám, hogy le akartam cserélni a bejelentkezés-kezelõt Gnome-ról KDE-re. Nagy nehezen sikerült is. De sajna bejelentkezéskor v.mi miatt nem tudom használni a billentyûzetet, csak az egeret. E miatt nem tudok KDE alatt bejelentkezni, mert ugye a jelszót valahogy be kéne írni. Már azt hittem, hogy sehogy se fogok tudni bejelentkezni, de sikerült Gnome bej-kezelõre váltanom és úgy bejelentkeznem.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.