CD írás! Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › CD írás! This topic has 3 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 22 years, 11 months telt el by admin. 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Szerző Bejegyzés 2003-08-08-11:25 #1910639 adminAdminisztrátor Van, több is: K3b, Gtoaster, xcdroast /ezek a menüben is benne vannak/, de terminálból indíthatod még a simplecdrx-et is, amihez persze indítóikont is tudsz csinálni 🙂 2003-08-08-11:26 #1910640 adminAdminisztrátor Persze, hogy van. A legjobb a k3b. Ezt a k3bsetup -pal tudod beállítani az elsõ indítás elött. 2003-08-08-12:10 #1910641 adminAdminisztrátor Köszi srácok! Kimerítõ válasz! 2009-12-04-19:55 #1870335 csabaFelhasználó Sziasztok! Csak egy kérdés, van Cd író program UHU alatt, és ha van hogyan érhetem el, melyik progrmanév takarja? Elõre is köszi! Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés