CD írás!

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1910639
    admin
    Adminisztrátor

      Van, több is: K3b, Gtoaster, xcdroast /ezek a menüben is benne vannak/, de terminálból indíthatod még a simplecdrx-et is, amihez persze indítóikont is tudsz csinálni 🙂

      #1910640
      admin
      Adminisztrátor

        Persze, hogy van. A legjobb a k3b. Ezt a k3bsetup -pal tudod beállítani az elsõ indítás elött.

        #1910641
        admin
        Adminisztrátor

          Köszi srácok! Kimerítõ válasz!

          #1870335
          csaba
          Felhasználó

            Sziasztok!

            Csak egy kérdés, van Cd író program UHU alatt, és ha van hogyan érhetem el, melyik progrmanév takarja?

            Elõre is köszi!

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.