[email protected]

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1910829
    admin
    Adminisztrátor

      talán ha szíveskednél leírni az egered típusát csatlakozási felületét és a biobeli beállításokat akkor lehetne vmit kezdeni de így ennyi:

      dorktor úr, rosszul vagyok mondja meg mi a bajom
      üdv
      kovi

      #1910830
      admin
      Adminisztrátor

        biobeli=biosbeli
        (ezek az összehajtható gumibillentyûk, á nehogy ilyet vegyetek)

        #1910831
        fellow
        Felhasználó

          ps/2-es az eger?

          kovi:
          „(ezek az összehajtható gumibillentyûk, á nehogy ilyet vegyetek)”
          http://www.atom.hu/Atomkft/usedstuff.php
          naluk van 5-600 hufert „jo, oreg” 105 gombos;

          #1870370
          csaba
          Felhasználó

            nem ismeri fel az egeret az uhulinux a telpítés közben se utána??

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.