[email protected] Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › [email protected] This topic has 3 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 22 years, 10 months telt el by fellow. 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Szerző Bejegyzés 2003-08-12-09:57 #1910829 adminAdminisztrátor talán ha szíveskednél leírni az egered típusát csatlakozási felületét és a biobeli beállításokat akkor lehetne vmit kezdeni de így ennyi: dorktor úr, rosszul vagyok mondja meg mi a bajom üdv kovi 2003-08-12-09:59 #1910830 adminAdminisztrátor biobeli=biosbeli (ezek az összehajtható gumibillentyûk, á nehogy ilyet vegyetek) 2003-08-12-23:52 #1910831 fellowFelhasználó ps/2-es az eger? kovi: „(ezek az összehajtható gumibillentyûk, á nehogy ilyet vegyetek)” http://www.atom.hu/Atomkft/usedstuff.php naluk van 5-600 hufert „jo, oreg” 105 gombos; 2009-12-04-19:55 #1870370 csabaFelhasználó nem ismeri fel az egeret az uhulinux a telpítés közben se utána?? Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés